Розроблено пристрій, який дозволить жінкам справляти нужду стоячи Автор: lesya · Опубліковано: 17.06.2012 12:57 · Розділ: Цікаві факти

Ні для кого не секрет, що істинні феміністки ніколи не фарбуються. Не прикрашають вони ні обличчя, ні волосся. Не носять колготок, ні бюстгальтерів. Однак цього їм виявилося замало, і тепер у закоренілих феміністок з’явилася унікальна можливість справляти нужду нарівні з чоловіками. Настоячи…

Так, нещодавно одна винахідниця з Голландії представила світові своє оригінальне творіння – пристрій, що дозволить жінкам пісяти стоячи. Поштовхом до створення цього девайсу став той факт, що жінці до не схочу набрид вигляд чоловіків, які, насмоктавшись пива, прямо на виході з пабу в своє задоволення та з неймовірним захватом починають «удосконалювати» всі предмети міської архітектури: стіни, стовпи, паркани тощо. І ось голландка, порозкинувши мізками, створила мега-девайс, який обов’язково прийдеться по душі всім просунутим феміністкам та й, можливо, іншим екстравагантним жінкам.

Пристрій отримав назву С-mate. Завдяки цьому пристрою жінки отримали унікальну можливість справляти нужду стоячи, не знімаючи при цьому своїх штанів або просто злегка підтягнувши спідницю.

Простий пристрій дає жінкам таку ж свободу сечовипускання, як і чоловікам. При цьому розробники твердять, що їхній пристрій забезпечить максимальний рівень гігієни при використанні. Так, С-mate залишається сухим після використання, тому його після процедури можна покласти в кишеню або ж сумку, якщо поблизу немає урни.

Продаватиметься цей зразок новаторської феміністичної думки в упаковках по п’ять штук. За одну таку упаковку всім бажаючим попісяти стоячи (мається на увазі жінок) доведеться заплатити до 5 канадських доларів. Та якщо ви плануєте справляти нужду часто, то є можливість придбати більше десяти упаковок. В цьому випадку вони обійдуться вам в 4.50 канадських доларів.

За словами розробників, прилад досить простий у використанні. До нього додається нехитра інструкція, після ознайомлення з якою з процесом стоячого сечовипускання справиться кожен. Чи кожна. За запевненням розробників, їхній пристрій чудово підійде для всіх отворів різних діаметрів, а працює він за принципом «приставила-відлила-струсила-сховала».

Джерело: http://1st.blox.ua

Інші новини розділу