Японці вивели формулу успішного фільму Автор: lesya · Опубліковано: 16.06.2012 22:11 · Розділ: Наука

Вчені з усього світу продовжують робити безглузді відкриття, винаходити нікому непотрібні речі, придумувати пустопорожні знаки та формули. І японці тут не стали винятком: чого вартий один лише їхній робот для передачі поцілунків через Інтернет та інші подібні «винаходи».

І ось нещодавно група японських фізиків створила формулу, яка дозволяє передбачити ступінь успішності нового фільму ще до його виходу на екрани кінотеатрів. Можливо, їхня формула стане в пригоді кінематографістам, і на цей раз чималі кошти, витрачені на дослідження, не будуть потрачені дарма.

Так, цими днями група японських вчених запропонували формулу, скориставшись якою можна буде заздалегідь визначити ступінь популярності нового фільму. Команда фахівців з Університету Тотторі розробила набір математичних моделей, які враховують кількість коштів, витрачених на рекламу стрічки, та активність обговорення її в соціальних медіа.

До речі, використання цієї формули вже довело свою ефективність, дозволивши передбачити популярність таких блокбастерів, як "Код да Вінчі", "Людина-павук 3" та "Аватар".

Вчені зіставили доходи кінокомпаній зі своїми даними, відзначивши, що прогнози, які вони отримали, виявилися досить-таки точними.

Провідний автор дослідження на ім’я Акіра Ісиі розповів, що головна перевага формули в тому, що вона дозволяє компаніям визначити найкращий час для витрачання коштів на рекламу.

За словами японських фахівців, їхня формула – універсальна, і підійде для будь-якої країни. Вони також висловили сподівання, що формула згодиться для використання і в інших комерційних сферах, таких як продаж онлайн-музики, продуктів харчування, безалкогольних напоїв, а також для організації офіційних заходів.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.