Встановлено особу німецького "хлопчика з лісу": за обман поліції йому доведеться заплатити Автор: lesya · Опубліковано: 16.06.2012 20:06 · Розділ: Події у світі

Цими днями працівникам німецької поліції вдалося встановити особу таємничого молодика, який минулого року з'явився в центрі Берліна. Тоді юнак розповідав, що протягом п'яти років мешкав зі своїм батьком, який нібито помер в результаті нещасного випадку, в лісі.

Хлопець, який називав себе "Реєм", виявився 20-річним Робіном Ван-Хелсумом з міста Хенгело в Нідерландах. Дев'ять місяців тому, коли йому виповнилося 19 років, він пропав без вісти. І лише на початку цього тижня його по фотографії, опублікованій в ЗМІ, впізнала мачуха.

Хлопчик з лісу (фото з globalpost.com)
Хлопчик з лісу (фото з globalpost.com)

Представник поліції Німеччини повідомив, що правоохоронці зв'язалися з друзями та родиною юнака, отримавши додаткові фотографії, які підтвердили його ідентичність на сто відсотків. Отож мелодраматична історія про те, що "Рей" жив з батьком у лісі після того, як його матір трагічно загинула в автокатастрофі, була звичайнісінькою вигадкою.

Поліція Німеччини витратила чималі кошти на спроби встановити особу "хлопчика з лісу", залучивши до справи навіть Інтерпол. На сьогоднішній день Ван-Хелсум проживає в соціальному помешканні в Берліні. За словами представників поліції країни, у хлопця не виявили проблем із психікою, тому що саме спонукало його ввести в оману цілий світ, залишається невідомим.

Більше того, представник поліції Берліна Міхаель Маас заявив, що "лісовому хлопцеві" доведеться відшкодувати усі витрати, пов'язані з його поведінкою. Влада Німеччини провела довгу та копітку роботу з метою ідентифікувати "лісового хлопчика": зразок його ДНК був зіставлений з міжнародними базами даних зниклих без вісти, відбитки пальців розіслали в різні країни світу. І лише на цьому тижні він дозволив опублікувати своє фото, після чого його одразу ж пізнала мачуха.

До речі, те, про що розповідав юнак поліцейським на момент свого прибуття до Берліна, вже тоді викликала сумніви у багатьох: хлопець був відносно чистим, а його намет не справляв враження речі, якою користувалися протягом п'яти років. "Лісовий хлопчик" у вересні минулого року звернувся до влади, розповівши, що його мати п'ять років тому загинула в результаті автокатастрофи, а батько забрав хлопця до себе в ліс.

В лісі, за словами юнака, вони з батьком жили в наметі та землянках, час від часу міняючи місце проживання. Де конкретно жив хлопець, залишалося нез’ясованим. При цьому "Рей" володів англійською, майже зовсім не розмовляючи німецькою.

Підліток також розповів, що за два тижні до того, як з’явився на людях, він знайшов тіло свого батька в лісі: той розбився при падінні. Юнак викопав могилу і поховав батька, вирушивши по компасу на північ, в результаті чого дістався до Берліна.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу