Шведам заборонять справляти нужду стоячи Автор: lesya · Опубліковано: 16.06.2012 17:58 · Розділ: Події у світі

Нещодавно політики Лівої Партії Швеції запропонували вельми цікавий та дивний законопроект, який забороняє чоловікам справляти нужду стоячи. За окремими даними, цей закон повинен поширюватися на всі без винятку установи, які належать органам місцевої влади та місцевим радам.

За інформацією місцевих засобів масової інформації, цими днями політики Лівої Партії та феміністки дійшли висновку, що сечовипускання сидячи є справою набагато гігієнічнішою для чоловіків, ніж виконання цього процесу стоячи. І справді, за твердженням спеціалістів, сидяча поза запобігає утворенню в туалетних кімнатах калюж з неприємним запахом, сприяючи водночас ефективнішому випорожненню сечового міхура.

Зрозуміло, що така заява не змогла залишитися непоміченою. Скептики говорять, що калюжі на підлозі утворюються не в результаті самого акту сечовипускання, а, так би мовити, в результаті струшування залишків. З цієї причини змушувати чоловіків випорожнюватися сидячи – справа безнадійна та безглузда. Більше того, вони переконані, що жоден чоловік не буде "струшуватися" в сидячому положенні.

Насправді шведи вміють шокувати, і не лише політики. Трохи раніше два шведських рибалки, вирішивши переночувати в покинутому військовому бункері, були просто шоковані, виявивши там справжню кімнату тортур. У бункері було чимало різних знарядь та інструментів для садомазохістського сексу, розкішне ліжко з шовковою білизною.

Зрозуміло, що на чоловіків така знахідка справила гнітюче враження: рибалки подумали, що вони виявили гніздо ще одного сексуального маніяка, отож негайно вирішили звернутися у поліцію.

Однак згодом з’ясувалося, що кімнату обладнала сорокарічна жінка. Познайомившись з чоловіком в Інтернеті, вона готувала йому в бункері урочисту зустріч. Чоловік, однак, на побачення не з'явився, а жінка з часом забула про бункер. Тепер вона пообіцяла прибрати за собою та більше не лякати так місцевих жителів.

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу