Microsoft випустить власні планшетні комп'ютери Автор: lesya · Опубліковано: 16.06.2012 13:53 · Розділ: Нові технології

Стало відомо, що вже в недалекому майбутньому компанія Microsoft розпочне виробництво своїх власних планшетних комп'ютерів. За даними інсайдерів, планшетні комп’ютери на платформі Windows 8 від корпорації Microsoft повинні з’явитися вже найближчим часом.

В Інтернеті з’явилася інформація про те, що на сьогоднішній день ідуть активні роботи над моделями на x86 і ARM-процесорах.

За словами експертів, ці планшетники повинні стати логічним завершенням спроб Microsoft вигідно виділити свою продукцію на ринку портативних комп'ютерів.

При цьому повідомляється, що на цей раз корпорація Стіва Балмера та Білла Гейтса обрала шлях компанії-конкурента Apple - Microsoft розробить як сам девайс, так і софт для нього.

Apple -1 (фото з fabrice.montupet.pagesperso-orange.fr)
Apple -1 (фото з fabrice.montupet.pagesperso-orange.fr)

Hi-end-моделі працюватимуть на базі Windows 8 - повноцінної операційної системи з модним інтерфейсом metro. Як уже зазначалося вище, це будуть комп'ютери на базі x86 процесорів від Intel або AMD.

Натомість другу лінійку моделей планують оснастити процесорами з низьким рівнем енергоспоживання від Qualcomm, Texas Instruments, NVIDIA, а працюватимуть вони на базі операційної системи Windows RT.

У даному контексті зауважимо, що це вже не перша спроба Microsoft голосно заявити про себе на ринку комп'ютерних пристроїв. До цього часу компанія займалася виробництвом над-сучасних клавіатур, мишок, музичних плеєрів Zune тощо.

Однак випуск планшетних комп’ютерів може загострити взаємини корпорації Балмера з партнерами, які стануть її прямими конкурентами на ринку.

Експерти поки що не наважуються спрогнозувати, як відреагують на такий крок корпорації OEM-виробники планшетних комп'ютерів.

До речі, ймовірно, нові планшетні комп’ютери будуть представлені вже 18 червня цього року на презентації в Лос-Анджелесі, яку влаштовує Microsoft.

А трохи раніше з молотка пішов перший персональний комп'ютер, створений конкурентом Microsoft корпорацією Apple.

Аукціонний дім Sotheby's продав унікальний комп'ютер Apple -1. До наших днів дійшло всього п’ятдесят таких комп’ютерів. Покупцем став приватний колекціонер, який побажав залишити своє ім’я в таємниці. А заплатити за це диво техніки йому довелося чималеньку суму - цілих $ 370 000. І що найважливіше: комп’ютер до цього часу перебуває в робочому стані.

Нагадаємо, що Apple-1 вважається першим у світі персональним комп'ютером. Всього з 1976 по 1977 рік було зібрано лише 200 екземплярів цієї машини.

Комп'ютер, створений партнером Джобса Стівом Возняком, був оснащений процесором з частотою 1МГц та оперативною пам'яттю в 4 КБ. А коштував він $ 666,66.

Джерело: http://lifenews.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.