П'ять дивних запитань про схуднення Автор: lesya · Опубліковано: 15.06.2012 08:24 · Розділ: Краса і здоров'я

Кожне питання, нехай навіть дуже дивне та безглузде, має свою відповідь. І часто ці питання стосуються проблем з фігурою – люди в погоні за стрункістю у своїх фантазіях доходять до смішного, уявивши собі неможливе. Однак у експертів є відповіді і на такі запитання, які, здавалося б, не потребують відповіді. Отож почнемо.

1.Вас ніколи не цікавило, чи спалюються калорії під час нічних кошмарів? Експерти у відповідь на таке запитання говорять, що навіть якщо ви і прокинулися з пришвидшеним серцебиттям, це зовсім не означає, що ви спалюєте калорії. Та якщо під час сну або кошмару ви смикається, активно повертаєтеся протягом тривалого часу, то, зрозуміло, такий сон спалить більше калорій, ніж нерухоме лежання.

Та тут слід бути обережними: нічні кошмари, які порушують ваш сон, можуть спричинити появу зайвих кіло. Адже часто безсонна ніч стає причиною порушення балансу гормонів, які регулюють апетит.

Негативних калорій не існує (фото з zhinka.info)
Негативних калорій не існує (фото з zhinka.info)

2. Чи може волосся бути причиною зайвої ваги? Тут все залежить від вашого волосся - якщо воно густе та довге, то може важити близько 30-60 грамів. Та якщо ваша вага не суперточна, то навряд чи ви міряєте свою масу в грамах. Отож звинувачувати волосся в тому, що у вас надмірна вага – безглуздо.

3.Чи може здутий живіт важити більше плоского? За словами фахівців, здуття живота відбувається через підвищене газоутворення, однак газ - це звичайнісіньке повітря, тому він не має додаткової маси. Та якщо процес здуття супроводжується застоєм рідини (особливо у жінок під час місячних), то ваша вага може збільшитися навіть на цілих 2,5 кг.

4.Чи існують «негативні калорії»? За твердженням спеціалістів, уявлення про «негативні калорії» - це, головним чином, міф, адже всі без винятку продукти, крім води, містять калорії. Однак деякі низькокалорійні продукти, такі як селера, можуть створювати так званий «парниковий ефект». Це означає, що для перетравлення та засвоєння такої їжі організму доведеться витратити більше енергії, ніж він отримає з неї. І навіть якщо вживання десятків тонн цієї рослини не змусять вас поправитися, все ж таки це досить безглуздий спосіб схуднути.

Джерело: http://www.fittrends.ru/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.