Створено презерватив, який захистить від згвалтування Автор: lesya · Опубліковано: 13.06.2012 10:00 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно доктор Соннет Еглерс з Йоганнесбурга розробила "зубастий презерватив", який неможливо зняти без допомоги лікаря. За словами винахідниці, її розробка допоможе істотно скоротити кількість зґвалтувань в цілому світі.

"Зубастий презерватив" являє собою пластиковий конус, який використовується жінкою на зразок тампона. Всередині цього конуса розташовані ряди зубоподібних гачків, які й зачіпають пеніс ґвалтівника при вході. Після того, як пастка закриється, ніхто, крім лікаря, не зможе зняти цей презерватив.

«Біль надзвичайно сильний, з цим пристроєм неможливо ходити та справляти природні потреби. А якщо спробувати зняти презерватив самому, механізм закривається ще більше. При цьому він не прориває шкіру та не заподіюватиме іншої серйозної шкоди», - розповіла Еглерс. Вона також висловила сподівання, що запропоноване нею нововведення розцінюватиметься і як свідчення проти злочинця.

В інтерв'ю CNN Соннет Еглерс розповіла, що саме стало поштовхом для створення такого презерватива.

Близько двадцяти років тому вона познайомилася з жінкою, яка стала жертвою сексуального насильства. Перейнявшись її проблемою, винахідниця пообіцяла щось придумати для того, щоб захистити представниць слабкої статі від зґвалтувань. Свою обіцянку Соннет виконала.

Окрім того, Еглерс вірить в те, що її винахід користуватиметься великим попитом у дівчат, які вирушають на "побачення наосліп".

Розробляючи пристрій, Соннет Еглерс зверталася за порадами до інженерів, гінекологів та психологів. В результаті винахідниця впевнилася, що "зубастий презерватив" не завдасть серйозної шкоди здоров'ю чоловіка.

За даними The Daily Mail, ціна "зубастих презервативів" не перевищуватиме 2 євро за штуку. Вони отримали назву RAPEX.

Втім, низка критиків скептично поставилися до такого нововведення - вони переконані, що, завдавши ґвалтівнику болю таким способом, ви не лише не зупините його, а радше розсердите, і в стані афекту він зможе вбити жертву.

Джерело: http://tipslife.ru

Інші новини розділу