У Севастополі стартував фестиваль танцю "Кримський танцювальний трофей - 2009" Автор: Вікторія · Опубліковано: 24.06.2009 09:20 · Розділ: Культура

В Севастополі проходить Міжнародний фестиваль танцю "Кримський танцювальний трофей", організований Українським культурно-інформаційним центром, спортивним клубом "Ахтіар" і Союзом громадських організацій спортивного танцю України.

Для участі у фестивалі подали заявки близько 150 танцювальних колективів України, Росії, Молдови, Румунії та Латвії. Фестиваль проходить вже 9-й рік поспіль і представляє найрізноманітніші напрямки танцювального мистецтва: бальні, сучасні танці (хіп-хоп, диско, техно, тектонік, брейк-данс), степ-танці, народну й класичну хореографію, вальс, східні танці, аргентинське танго.

У програмі фестивалю - майстер-класи і виступи справжніх зірок танцполу, а серед членів журі будуть такі відомі особистості як чемпіони України, бронзові чемпіони Кубка світу та керівники школи аргентинського танго Олександр і Наталія Бевзюк (м. Одеса); учасниці фестивалю східних танців в Єгипті, Галина Воробйова і Наталія Нестеренко (м. Харків) та інші.

Щодня фестиваль буде представлений одним танцювальним напрямом.

Джерело gostyam.sebastopol.ua


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?