Якою була стародавня порнографія Автор: lesya · Опубліковано: 12.06.2012 19:02 · Розділ: Цікаві факти

Вважається, що останнім часом суспільство стало дуже розбещеним та аморальним. І справді, секс сьогодні присутній всюди. Однак не слід забувати, що порнографія існувала завжди, і фахівці знаходять тому безліч підтверджень. Так, приміром, у Китаї представники політичної та світської еліти в 206 році до нашої ери завжди носили за пазухою пару-трійку непристойних картинок. І це була привілегія багатих - у жебраків таких дрібничок просто бути не могло, адже виробництво порно в ті часи коштувало дуже дорого.

Писалися й численні підручники з порадами, як вести себе в ліжку. В порівнянні з цими книгами Камасутру можна назвати звичайнісінькою книгою про життя, адже насправді власне сексу там присвячено лише кілька глав.

В епоху Середньовіччя нічогісінько не змінилося. Виробництвом непристойностей був зайнятий навіть сам Леонардо да Вінчі. До наших днів дійшов його начерк під назвою "Поєднання", на якому з жахливою анатомічної точністю відтворений статевий акт. На картині добре видно статеві органи людини в розрізі.

Стародавня порнографія (фото з сайту antirus.org.ua)
Стародавня порнографія (фото з сайту antirus.org.ua)

В ті часи процвітала проституція. При цьому повій не вважали за людей, тому й секс з проституткою не вважався перелюбством. І що найголовніше: такої позиції дотримувалася церква…

Трохи пізніше, у XVIII столітті, розпочався справжній бум порнографічних картинок та текстів. Навіть знамениті філософи на площі привселюдно зачитували уривки своїх порно-творінь. Що тут говорити - навіть дружина короля Франції Людовика XVI удостоїлася порнографічних памфлетів. Марію Антуанетту викривали у позашлюбних зв'язках не лише з чоловіками, але й з жінками.

А почалося все навіть не з древнього Китаю, а набагато раніше. На розкопках стародавнього міста Помпеї археологами були виявлені фрески порнографічного змісту. Взагалі римляни і зовсім не соромилися інтимних сцен, прикрашаючи ними стіни своїх домів. А над обіднім столом кожного дому красувався величезний пеніс. Отож виходить, що нам ще дуже пощастило: сучасне суспільство не лише не є розбещеним, але й могло б бути зразком моральності для минулих поколінь.

Джерело: http://www.directadvert.ru

Інші новини розділу