Топ-7 заборонених жартів жінок над чоловіками Автор: lesya · Опубліковано: 12.06.2012 14:38 · Розділ: Цікаві факти

Яким би прекрасним почуттям гумору не володів ваш коханий, все ж слід пам’ятати про речі, над якими жінкам жартувати суворо забороняється. І навіть якщо над жіночим жартом на заборонену тему чоловік і посміявся, це зовсім не означає, що йому насправді було весело. Спеціалісти вирішили скласти список жіночих жартів, які категорично не подобаються чоловікам.

1.Жарти про зовнішність чоловіка. Думка, ніби чоловіки не звертають уваги на власну зовнішність та їм абсолютно все одно, що замість спокусливих м’язів преса з-під одягу стирчить помітне черевце, - помилкова. Насправді представники сильної половини людства зовсім не байдужі до ознак насування зрілості, таких, як, приміром, облисіння чи поява сивого волосся, повнота або ж відсутність накачаної м'язової маси. Такі жарти наносять непоправного удару чоловічому самолюбству.

2.Не варто жартувати з приводу якихось індивідуальних особливостей чоловіка. Приміром, якщо він жахливо хропить уві сні. Жарти над його неконтрольованими недоліками чоловік легко може сприйняти як образу.

3.Намагайтеся не піднімати на сміх надмірне самолюбство представників сильної статі. І навіть якщо ваш чоловік приділяє своїй персоні занадто багато уваги, не варто казати, що він «чепуриться, як панночка!», адже такий жарт чоловік може сприйняти як звинувачення у надмірній жіночності.

4.Жарти про інтим. Якщо мова заходить про жарт на тему інтимних здібностей чоловіків, то вони бачать у них виключно правду. І якщо жінка без всякого підтексту надумає пожартувати над вчорашньою невдачею чоловіка в ліжку, то її слова у сприйнятті останнього – не що інше, як відверта насмішка, а ще гірше - пряме звинувачення в його нездатності задовольнити жінку.

5.Жінкам не варто жартувати над матерями своїх чоловіків, адже навіть найбезневинніші з цих фраз будуть сприйняті чоловіками негативно або навіть агресивно.

6.Жарти про невдалі подарунки. Навіть якщо жінка очікує від чоловіка каблучки з діамантом в подарунок, а він дарує торшер чи вазу, - не варто перейматися та жартувати з приводу його «дивовижної винахідливості». Адже такі презенти зумовлені надмірним чоловічим прагматизмом.

7.Не жартуйте з приводу його доходів. Навіть якщо жінка заробляє більше за свого чоловіка, не варто щоразу йому про це нагадувати - чоловіки, як і жінки, також потребують підтвердження своєї значимості. Вони понад усе хочуть, щоб їхні переваги підносилися, недоліки - замовчувалися, а жарти не таїли в собі жіночих натяків на якусь неповноцінність.

Джерело: http://opa.kg

Інші новини розділу