Карти Google стануть тривимірними і зможуть працювати без Інтернету Автор: lesya · Опубліковано: 11.06.2012 19:04 · Розділ: Нові технології

Декілька днів тому представники знаменитої компанії Google на прес-конференції в Сан-Франциско розповіли про нововведення, які з'являться в картографічних сервісах Інтернет-гіганта.

Повідомляється, що у додатках Google Earth для платформ Android та iOS з'являться нові 3D-карти мегаполісів. За словами Пітера Берча (Peter Birch), під час перегляду цих тривимірних карт у користувача складатиметься враження, ніби він летить над містом по повітрю.

Карти стануть тривимірними
Карти стануть тривимірними

Карти створюватимуть на основі аерофотознімків, отриманих за допомогою спеціальних літаків. На картах можна буде побачити будівлі, пам'ятники та навіть дерева на вулицях. Всі об'єкти користувачі зможуть розглянути з чотирьох сторін.

Поки що залишається невідомим той факт, які саме міста будуть відображені на Google Earth в 3D. Однак, за словами представників компанії, до кінця поточного року на сервісі з'являться знімки районів, в яких, за загальними підрахунками, проживає близько 300 мільйонів осіб.

Більше того, спеціалісти Google розповіли про ще одне нововведення – вже найближчим часом у користувачів з’явиться можливість переглядати карти в додатку Google Maps для Android за відсутності підключення до Інтернету. Але для цього потрібно буде заздалегідь виділити потрібну ділянку карти, завантаживши дані в пам'ять смартфона або планшета.

Зауважимо також, що офлайн-режим було введено в Google Maps у 2011 році, однак функція була експериментальною та працювала з цілою низкою обмежень.

Окрім того, представники компанії Google поділилися інформацією про те, як у майбутньому проходитимуть зйомки місцевості для сервісу панорам Google Street View. Зазвичай зйомка проводиться за допомогою камери, встановленої на даху автомобіля, однак є місця, де машина проїхати не може. Туди планують відправити співробітників Google з камерами, закріпленими на рюкзаках.

До речі, за неофіційними даними, 3D-карти готує до випуску компанія Apple, один з основних конкурентів Google на ринку мобільних пристроїв. Очікується, що вони будуть представлені на конференції WWDC, яка розпочнеться 11 червня.

Джерело: http://news.vnutri.info

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.