Геологи визначили точну дату смерті Ісуса Христа Автор: lesya · Опубліковано: 11.06.2012 10:37 · Розділ: Наука

Зовсім недавно вченим вдалося визначити точну дату смерті Ісуса Христа. Відповідне дослідження проводилося групою американських та німецьких геологів. Опираючись на отримані результати, фахівці стверджують, що в основу визначення точної дати смерті Ісуса Христа ліг аналіз сейсмічної активності в районі Мертвого моря.

Цими днями Джефферсон Вільямс (Jefferson Williams), член організації під назвою Supersonic Geophysical разом з колегами з Німецького центру геологічних досліджень Маркусом Швабом (Markus Schwab) та Ахімом Брауером (Achim Brauer) заявили, що розп'яття та смерть Ісуса Христа на хресті відбулися в п'ятницю, 3 квітня 33 року нашої ери.

«Ісус, зітхнувши гучним голосом, віддав духа. І ось завіса в храмі роздерлась надвоє, від верху до низу, і земля затряслася, і камені розсілися... » - описується смерть Христа у Євангелії від Матвія. Цей день задовольняє всі умови: квітнева п'ятниця до свята Песах в проміжку між 26 та 36 роками нашої ери. Визначити цю дату вдалося наступним чином: вчені зіставили сейсмічні дані з текстом Нового Завіту та різноманітними астрономічними спостереженнями того періоду.

З хронології землетрусу в районі Мертвого моря випливає, що район, розташований на відстані 20 кілометрів від Єрусалиму, був особливо сейсмічно активний в 31 році до нашої ери, а також між 26 та 36 роками нашої ери. До речі, другий землетрус стався в той час, коли прокуратором Іудеї був знаменитий Понтій Пілат. Смерть Ісуса Христа саме в цей період підтверджується текстами чотирьох Євангелій та хронологією римського історика Тацита.

«Також і розбійники, розп'яті з Ним, поносили Його. Від шостої ж години темрява була по цілій землі аж до години дев'ятої» (12.00-15.00) - Мтф.27: 44,45; Марк15: 33, Лука 23:44.

Джефферсон Вільямс пояснює темряву, яка наступила після смерті Ісуса Христа, описану в усіх Євангеліях, піщаною бурею, які нерідко трапляються в цій місцевості.

Втім, вчені все-таки зауважили, що хоча день тижня та дата розп'яття відомі з достатнім ступенем точності, рік все ж таки залишається під питанням.

Джерело: http://news.students.ru

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.