Сексуальні секрети, які приховує жіноча хода Автор: lesya · Опубліковано: 06.06.2012 16:03 · Розділ: Психологія

Нещодавно бельгійські вчені провели спеціальне дослідження, в рамках якого з'ясували, що хода жінок часто приховує їхні сексуальні секрети.

Так, група дослідників з Католицького університету Лувена в Бельгії, провівши низку експериментів, дійшли висновку, що оргазм позитивно впливає не лише на психічне здоров'я жінки, але й на окремі групи м'язів її тіла. Отож виходить, що задоволену своїм сексуальним життям представницю прекрасної статі можна впізнати по рухах.

В дослідженні учених взяли участь бельгійські жінки. Всі учасниці експерименту не мали ніяких серйозних проблем зі здоров'ям. Перед початком експерименту жінки заповняли анкети, відповідаючи на запитання, які стосуються їхнього статевого життя.

Далі фахівці провели спостереження за учасницями дослідження і зіставили отримані дані. В результаті роботи вчені з'ясували, що сексуально задоволена жінка ходить широким кроком та енергійно вертить тазом.

Якщо ж у представниці прекрасної статі спостерігаються певні проблеми в статевому житті, то це відразу позначається на її м'язах та, відповідно, на ході: в одних жінок вона стає різкою та швидкою, в інших - млявою і повільною.

Разом з цим хода жінки, яка регулярно відчуває оргазм, вирізняється плавністю, чуттєвістю, гармонійністю. Наявність тісного взаємозв’язку між ходою та сексуальною задоволеністю повністю підтвердилася анкетними даними про статеве життя, взятими з опитування самих учасниць експерименту.

На завершення вчені додають, що, в принципі, хода жінки може висвітлити не тільки аспект її життя, пов'язаний з оргазмом, але й розповісти про деякі психологічні особливості. Наприклад, те, як ходить жінка, може свідчити і про рівень її чутливості або про прагнення до незалежності.

Джерело: http://www.topnews.ru/

Інші новини розділу