Ізраїльські вчені виростили марихуану, яка не викликає "кайфу" Автор: lesya · Опубліковано: 04.06.2012 19:25 · Розділ: Наука

Цими днями стало відомо, що ізраїльським вченим вдалося зробити ще один крок на шляху до легалізації марихуани, - вони виростили марихуану, яка не викликає кайфу. Так, у теплицях організації "Тікун олям", яка займається постачанням марихуани хворим, виведено новий сорт канабісу. Ця "травка" характеризується знеболюючим ефектом, не викликаючи при цьому сп'яніння. За словами розробників, після вживання такої марихуани на вас "не нападає жор".

Інформація про це міститься у виданні "Едіот Ахронот". У виданні відзначається, що ще в 1964 році вчені з інституту імені Вейцмана в Реховоті з'ясували, що основною активною речовиною в марихуані є дельта - 9 - тетрагідроканабінол (THC). Ця речовина не лише послаблює біль та викликає ейфорію, а може стати причиною сп'яніння, викликати напади паніки, ставати причиною короткострокових проблем із пам'яттю.

Марихуана, яка не викликає кайфу (фото з 24tur.ru)
Марихуана, яка не викликає кайфу (фото з 24tur.ru)

Зрозуміло, що все це може заважати повсякденному життю людини, яка вживає наркотик в медичних цілях. У зв’язку з цим представники організації "Тікун олям" звернулися до вчених з проханням знизити в марихуані вміст THC та збільшити вміст каннабідіолу (CBD), який, як з'ясувалося, не викликає сп'яніння, однак також послаблює біль. Більше того, саме CBD допомагає хворим на цукровий діабет, ця речовина може блокувати активність гена Id-1, який, за твердженням фахівців, відповідає за появу метастаз у хворих на рак грудей.

За словами представників організації "Тікун олям", їхні клієнти вже почали отримувати новий сорт марихуани в лікувальних цілях.

У виданні "Едіот Ахронот" також відзначається, що поява "нешкідливої" марихуани не змінює її "легального статусу" в Ізраїлі. З цих причин продаж будь-який "травки", не призначеної для використання в медичних цілях (незалежно від її складу), заборонений та карається законом.

У даному контексті нагадаємо, що на сьогоднішній день у багатьох країнах світу йде боротьба за легалізацію марихуани. 6 травня у США та країнах Європи пройшли традиційні марші на підтримку цього наркотику.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.