На Мальдівах опозиція озброїлася чорною магією Автор: lesya · Опубліковано: 04.06.2012 17:19 · Розділ: Події у світі

Декілька днів тому представники влади Мальдівської республіки розпочали розслідування за фактом використання злих духів та проклятої курки проти місцевого уряду і поліції.

Про це повідомив офіційний представник Міністерства внутрішніх справ країни Хасан Ханіф. За словами урядовця, 30 травня правоохоронці розігнали акцію протесту опозиційної Мальдівської демократичної партії (МДП), активістів якої підозрюють у використанні чорної магії.

Приводом для подібних заяв став інцидент минулої п’ятниці. Тоді під час мітингу один з учасників акції протесту кинув у співробітників місцевого аналога ОМОНу прокляту курку.

"Відповідно до останнього рішення суду ми повинні припиняти заходи партії, під час яких проводяться чаклунські ритуали лівої руки", - пояснив позицію влади Ханіф.

Однак в опозиціонерів поліцейські не знайшли підозрілих тварин, які зазвичай використовуються для магічних ритуалів. Тим не менше, працівники правоохоронних органів виявили кілька сувоїв з віршами, які, ймовірно, використовувалися для виклику духів.

Розгін демонстрації демократів супроводжувався масовими зіткненнями й арештами. Всього за грати запроторили 56 активістів опозиційної партії.

Нагадаємо також, що чаклунство та допомога духів широко використовується мешканцями Мальдівських островів для вирішення своїх повсякденних проблем. Більше того, остров'яни частенько проклинають своїх ворогів, використовуючи для цього зачаровану живність - мертвих тварин та птахів.

Однак у місцевому кримінальному кодексі відсутнє покарання за такі дії. Та в той же час паралельно діючі закони шаріату припускають арешт виявленого чаклуна чи відьми на термін до шести місяців.

До речі, місцеві ісламісти вважають, що мальдівскі закони стосовно людей, які практикують чорну магію, занадто ліберальні. Вони пропонують відрубувати чаклунам голови, як це роблять, скажімо, в Саудівській Аравії.

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу