У Китаї зняли мультфільм про наркомана Барака Обаму Автор: lesya · Опубліковано: 04.06.2012 10:53 · Розділ: Події у світі

Нещодавно у Тайвані випустили анімаційний фільм, знятий на основі окремих моментів біографії американського президента: за сюжетом наркоман Барак Обама курить заборонені речовини в компанії своїх друзів.

Так, тайванська компанія Next Media Animation випустила мультфільм, в якому інсценовані моменти бурхливої юності майбутнього президента США. За основу мультфільму було взято книгу Девіда Маранісса "Барак Обама. Історія", яка побачила світ зовсім недавно. В ній автор розкриває шокуючі подробиці з життя Обами.

В анімаційному фільмі втомлений від тяжкої роботи Барак Обама засинає і в стані наркотичного сп'яніння повертається в минуле, де він разом зі своїми товаришами з "Чумової банди" - групи старшокласників, ватажком якої був сам президент, - курить марихуану прямо в шкільному автобусі під назвою Choomwagon.

Компанія колишніх однокласників передає по колу трубку для розкурювання марихуани.

Та всього через декілька хвилин президент прокидається в Білому домі, де його знаходить дружина Мішель Обама. Перша леді лає чоловіка за негідну поведінку, а також вичитує за провини.

Як відреагував на вихід цього скандального мультфільму сам Барак Обама, поки що невідомо.

Нагадаємо також, що декілька днів тому автор книги "Барак Обама. Історія" розповів шокуючу правду про президента: згідно з нею, в юності Баррі був ватажком угруповання, яке займалося продажем наркотиків різного ступеня тяжкості. До речі, цю інформацію підтвердив сам наркодилер теперішнього президента США.

До речі, президент ніколи не приховував того, що колись вживав марихуану. Більше того, в автобіографії, написаній у 1995 році, Обама зізнався, що досить часто курив марихуану. У своїй книзі «Мрії мого батька» Барак Обама написав, що марихуана дуже йому допомагала. Однак президент підкреслив, що зовсім не пишається тим, що в молоді роки вживав наркотики: «Це була помилка».

Зауважимо також, що Барак Обама ніколи не виступав проти вживання марихуани. Одного разу в Обами запитали, чи затягувався він марихуаною, і той відверто відповів: «У цьому ж весь сенс, чи не так?». Окрім того, близько 56% мешканців США підтримують легалізацію марихуани.

Джерело: http://www.lifenews.ru

Інші новини розділу