Logitech випустила клавіатуру на сонячних батареях для пристроїв Apple Автор: lesya · Опубліковано: 04.06.2012 08:52 · Розділ: Нові технології

Нещодавно спеціалісти компанії Logitech розробили новий пристрій - бездротову клавіатуру Logitech Wireless Solar Keyboard K760, призначену для пристроїв Mac, iPad і iPhone. Основною особливістю цієї клавіатури є те, що вона працюватиме на сонячних батареях. Таким чином новинка, яка з’явилася нещодавно, доповнила серію техніки компанії на сонячних батареях, яку було розпочато з клавіатури Logitech Wireless Solar Keyboard K750 та чохла для iPad із вбудованою клавіатурою Logitech Solar Keyboard Folio.

Клавіатура Logitech Wireless Solar Keyboard K760 працює за допомогою з'єднання Bluetooth з можливістю швидкого перемикання між пристроями. Більше того, увігнутий дизайн клавіш забезпечує комфортний набір тексту, набагато вищу швидкість та точність тексту в порівнянні з друком на екранній клавіатурі.

Клавіатура Logitech (фото зщ сайту newsukraine.com.ua)
Клавіатура Logitech (фото зщ сайту newsukraine.com.ua)

За словами розробників, клавіатуру Logitech Wireless Solar Keyboard K760 можна буде заряджати навіть при слабкому освітленні - у приміщеннях, на вулиці та навіть при штучному світлі. А повного заряду вбудованих у пристрій акумуляторів вистачить щонайменше на 3 місяці роботи клавіатури в темряві.

На вітчизняному ринку клавіатура Logitech Wireless Solar Keyboard K760 повинна з’явитися в серпні цього року.

Окрім того, цими днями в Інтернеті з'явилися фотографії смартфона iPhone нового покоління. На фотографіях можна розгледіти задню панель пристрою, виготовлену з алюмінієвого сплаву. Раніше з’являлася інформація, ніби в корпусі нового покоління iPhone буде використаний так званий «рідкий метал», що на дотик нагадує скло.

У нового iPhone буде менший док-роз'єм, більші динаміки та грати мікрофона. На нижній частині корпуса помітний роз'єм, схожий на гніздо навушників.

Повідомляється також, що фахівці Apple на сьогоднішній день тестують дві версії смартфона iPhone нового покоління - iPhone 5.1 та iPhone 5.2.

Відомо також, що діагональ екрану пристрою нового покоління становитиме 3,95 дюйма, а дозвіл складе 1136 х 640 пікселів.

Повідомляється також, що iPhone 5 стане тоншим, отримає 4-ядерний процесор А6, нову версію голосового помічника Siri, підтримку Near Field Communication; другий мікрофон розташовуватиметься на задній панелі пристрою, а це покращить якість звуку під час запису відео.

http://www.km.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.