В Інтернеті з'явився сайт, на якому можна шантажувати самого себе Автор: lesya · Опубліковано: 30.05.2012 21:34 · Розділ: Суспільство

За словами низки фахівців, якщо ви постійно стикаєтеся з труднощами при досягненні особистих цілей, та при цьому чудово справляєтеся із завданнями на роботі чи в школі, то, скоріше за все, вам просто-на-просто не вистачає пресингу. Переважна більшість людей не люблять, коли на них тиснуть, та, як правило, саме такий тиск і є для нас своєрідним мотиватором, який надзвичайно допомагає нам у повсякденному житті.

І справді, ми повністю віддаємо себе роботі, намагаючись працювати продуктивно, вкладаючись при цьому в терміни – інакше нас чекають негативні наслідки у вигляді догани, пониження зарплати чи в радикальному випадку навіть звільнення з роботи. Однак в особистому житті на нас рідко хто тисне, а тому досягнення таких простих, здавалося б, цілей, як схуднути, кинути палити чи просто почати економити гроші, є для нас справою занадто складною.

І ось на допомогу всім тим, в кого явно спостерігається нестача сили волі, прийшла група молодих програмістів. Молодики розробили спеціальний онлайн-сервіс, який отримав назву "Aherk!".

Цей сервіс дозволяє користувачам найпопулярнішої мережі Фейсбук займатися самошантажем, що, на думку творців програми, дозволить домогтися виконання поставлених завдань під загрозою викриття.

За словами експертів, те, що одного разу почалося як безневинна гра в колі близьких друзів, тепер може стати одним із найпопулярніших веб-додатків в Інтернеті.

А працює "Aherk!" наступним чином: спершу вам необхідно увійти на сайт aherk.com через свій акаунт в соціальній мережі Фейсбук; далі ви повинні поставити перед собою мету та зазначити крайній термін її виконання. Після цього користувач повинен завантажити компрометуючу його фотографію. Цю інформацію відправлять на вашу сторінку в соціальній мережі, і її зможуть переглянути всі ваші друзі. Після закінчення строку на Фейсбуці буде проведено опитування, наскільки ви впоралися з поставленим перед собою завданням. І якщо друзі вирішать, що у вас нічого не вийшло, то ваше "ганебне" фото з’явиться на аватарці.

За словами автора проекту Рафаеля Калдаса, розроблена ним та його колегами програма на сьогоднішній день ще далека від досконалості: ще є безліч недоробок стосовно політики конфіденційності. Однак сама ідея самошантажу як способу мотивації, є дуже оригінальною та, як виявилося, ефективною.

Джерело: http://drunov.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.