В продажі з'явилася сіль з людських сліз Автор: lesya · Опубліковано: 30.05.2012 17:28 · Розділ: Події у світі

Цими днями в одному з лондонських торговельних центрів розпочалися продажі надзвичайно дивного товару, який одразу ж викликав масу суперечок у суспільстві: відтепер кожен бажаючий отримав можливість придбати один з найбільш екзотичних продуктів харчування за останні десятиліття. Цим продуктом є харчова сіль, виготовлена на основі людських сліз.

Пригадайте собі, коли ви востаннє плакали по-справжньому? Чи під час перегляду якої-небудь несамовитої драми на кшталт «Титаніка», чи, можливо, після скандалу з коханою людиною? Напевно, вам добре знайомий солонуватий присмак власних сліз на губах. В такому випадку ви по достоїнству зможете оцінити нову харчову сіль, продажі якої розпочалися цими днями в столиці Великобританії.

За словами виробників, цей продукт виготовлений зі справжніх людських сліз. В описі товару зазначається, що кожен покупець може придбати харчову сіль з "найсвіжіших сліз людини, зібраних з усією ретельністю й акуратністю". При цьому покупець отримує можливість вибирати, які сльози його цікавлять.

Так, виробники пропонують декілька різновидів солі: "Сльози від сміху", "Сльози гніву", "Сльози втрати", "Сльози чхання" та навіть "Сльози від цибулі".

Та якщо ви раптом загорілися бажанням скуштувати на смак чужу радість, доведеться вас розчарувати: насправді сіль з людських сліз – це такий собі маркетинговий прийом. Репортерам вдалося з'ясувати, що справжнє походження солі - соляні копальні на острові Англсі. Однак вартість одного такого набору становить цілих 30 фунтів, а це й справді може викликати сльози в економних покупців.

Відзначимо також, що маркетологи країн Європи та США вже досить давно використовують не зовсім звичні для нас способи просування нових продуктів харчування. Так, декілька років тому скандал розгорівся навколо появи ще одного продукту харчування - виходу в продаж морозива, виготовленого з людського грудного молока. А все тому, що, твердять учені, їжа, виготовлена на основі будь-яких виділень людського організму, є дуже небезпечною, оскільки може містити віруси СНІДу, туберкульозу, гепатиту та інших недуг.

Джерело: http://life.obozrevatel.com

Інші новини розділу