У Китаї регламентували кількість мух в туалетах Автор: lesya · Опубліковано: 25.05.2012 20:06 · Розділ: Події у світі

Цими днями китайський уряд прийняв вельми оригінальний законопроект. Так, як пише Daily Mail, представники влади Пекіна вирішили, очевидно, розвивати в собі якості, властиві радше німцям - точність та педантичність. Згідно із прийнятим законопроектом, відтепер у столиці Китаю діятиме суворе "правило двох мух". Суть його в тому, щоб в громадських туалетах міста кількість цих комах не перевищувала зазначеної норми.

"У громадських вбиральнях Пекіна не повинно бути більше двох мух", - говориться в нових інструкціях, виданих цими днями працівникам міських громадських туалетів.

Китайські туалети стануть чистішими (фото з ukrday.com.ua)
Китайські туалети стануть чистішими (фото з ukrday.com.ua)

Скептики підсміюються, що представники міської влади, вирішивши взятися за покращення зовнішнього вигляду китайської столиці, почали з проблеми, яка турбувала їх найбільше.

За словами представника муніципальної комісії міського управління та охорони навколишнього середовища Се Гуоміна, указ про двох мух є скоріше рекомендацією, аніж строгим приписом. Чиновник додав, що ніхто не має наміру ходити та рахувати кількість мух у кожній громадській вбиральні, заявивши, однак, що санітарні перевірки на об'єктах проводитимуться регулярно, а методи боротьби з комахами залишатимуться на совісті службовців, відповідальних за благоустрій туалетів.

Інакше кажучи, залишається неясним, що робити з комахами: вбивати їх чи просто виганяти. Також не зазначається, яка міра покарання передбачена для прибиральників, якщо раптом санітарні інспектори нарахують у вбиральні більше двох комах.

Зрозуміло, що такий законопроект не зміг не викликати іронії у суспільстві, виразниками якої одразу ж стала значна частина Інтернет-громадськості. Однак нововведення китайських чиновників деякі мешканці Пекіна схвалюють, вважаючи, що смішні, на перший погляд, правила, стануть першим та важливим кроком до досягнення чистоти міста та здорової атмосфери.

Джерело: http://ecoportal.su

Інші новини розділу