5 простих способів покращити сексуальне життя Автор: lesya · Опубліковано: 25.05.2012 17:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Ні для кого не секрет, що секс є невід’ємною частиною здорового способу життя сучасної людини. За словами спеціалістів, при відсутності інтимних стосунків спостерігаються не лише перепади настрою, але й інші, набагато серйозніші проблеми зі здоров'ям. Отож спеціалісти для покращення взаємин та сексуального життя радять скористатися п'ятьма простими способами.

1. Спосіб «Як раніше». Не важливо, скільки часу ви живете зі своїм партнером, спробуйте повернути свій роман у вихідне положення, яке було тоді, коли ви тільки починали зустрічатися. Спеціалісти радять хоча б раз на тиждень поводитися так, ніби ви - двійко закоханих. І не має значення, чи буде це вечеря в ресторані, чи просто довга спільна прогулянка в парку, однак така комунікація неодмінно принесе чимало користі.

Присвятіть себе одне одному (фото з ady.tochka.net))
Присвятіть себе одне одному (фото з ady.tochka.net))

2. Вимкніть всі гаджети. Коли ви залишаєтеся один на один зі своїм партнером, спробуйте хоча б на півгодини вимкнути всі можливі гаджети та засоби зв'язку, присвятивши час одне одному. Випийте декілька коктейлів, прийміть разом душ, зробіть один одному масаж, зіграйте в карти чи просто поговоріть. Робіть те, що приємне для вас обох.

3. Намагайтеся звертати увагу на хороше, не помічаючи поганого. Якщо ви бачите негативні риси вашого партнера, ваші взаємини приречені на невдачу. Спробуйте знову відкрити у своїй половинці те, що звело вас разом раніше. Результати дослідження доводять, що пари, які прожили разом все життя, є оптимістами та роблять один одному компліменти щодня. Простий спосіб почати: подумайте про те, що у вашого партнера виходить якнайкраще, і скажіть йому про це.

4. Чоловіки, покажіть жінці, що ви її цінуєте. Значна частина негативу у взаєминах іде від однієї людини, яка відчуває себе недооціненою. Раз на тиждень потратьте трохи часу на те, щоб зробити частину роботи по дому, яку традиційно виконує жінка.

5. Витрачайте на секс не менше однієї години, пробуйте щось нове. Дивіться разом порно, використовуйте веб-камеру, втілюйте в життя фантазії - одним словом, робіть все, що відірве вас від реальності та змусить думати лише про тіла один одного.

Джерело: http://www.fittrends.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.