Вчені з'ясували, чому чоловікам подобаються дівчата з дурнуватим виразом обличчя Автор: lesya · Опубліковано: 25.05.2012 15:51 · Розділ: Психологія

Нещодавно в результаті проведення нового дослідження американські фахівці з’ясували, що чоловіки віддають перевагу дурнуватим дівчатам із загальмованим виразом обличчя. Інформація про це міститься на сторінках видання Daily Mail. Щоправда, за цими критеріями чоловіки обирають лише партнерок для випадкових зв'язків, відзначає автор статті Сніжана Фарберова.

Дурнуваті дівчата приваблюють чоловіків (фото з vk.com)
Дурнуваті дівчата приваблюють чоловіків (фото з vk.com)

Аспірантка Техаського університету на ім’я Кері Гетц у співпраці з колегами вирішила з’ясувати, чи справді жінка, яка виглядає дурнуватою чи загальмованою, більше приваблює середньостатистичного чоловіка.

На першому етапі експерименту вчені провели опитування серед студентів, склавши список з 88 поз, дій, жестів та рис характеру, які підсвідомо сприймається як знак, що жінку легко спокусити. Серед цих знаків були наступні: "облизує чи кусає губи, озирається через плече, сонна, напідпитку, в тісному одязі, товста, невисока, дурнувата, навмисне привертає до себе увагу, торкається своїх грудей" тощо.

Гетц разом з колегами зібрали фото жінок, які ілюструють кожну з цих 88 ознак. Далі вчені провели вирішальну перевірку: 76 студентів, які не брали участі у попередньому етапі експерименту, повинні були оцінити жінок на фото.

До речі, учасники експерименту вважають, що товстих та невисоких дівчат важко спокусити, при цьому чоловіки назвали їх непривабливими. А ось жінки, які на фото виглядають дурненькими, сонними чи п'яними, були віднесені до категорії легкої здобичі. Більше того, тупуватих і загальмованих жінок учасники експерименту вважали привабливішими.

Однак фахівці заспокоюють розумних дівчат: результати їхнього дослідження доводять, що все це стосується лише короткочасних взаємин на одну ніч. Та як тільки чоловіків попросили оцінити, чи годяться п'яненькі дурнуваті дівчата в дружини, виявилося, що вони абсолютно не котируються.

Джерело: http://inopressa.ru

Інші новини розділу