7 абсурдно дорогих домашніх улюбленців Автор: lesya · Опубліковано: 25.05.2012 13:08 · Розділ: Природа

Сьогодні в світі живе багато мільйонів собак та кішок, які стали нашими справжніми друзями. Ми вже настільки звикли до цих тварин, що навіть не дивуємося їхнім витівкам, сприймаючи їх, цих тварин, як якийсь невід’ємний атрибут сучасного життя. Проте є серед собак і кішок такі екземпляри, які не можуть не привернути уваги оточуючих. І справа тут далеко не завжди у зовнішності, а, скоріше, у вартості окремих видів. Пропонуємо вам список домашніх улюбленців, ціна яких перевершує навіть найсміливіші очікування.

1. Бенгальська кішка. Бенгальська кішка - це помісь домашнього кота та азіатської леопардової кішки. Остання є дикою кішкою і знаходиться на грані вимирання. Породу виводили більше ста років, але в більш-менш значних кількостях їх почали вирощувати лише у 1960-х років. Бенгальські кішки користуються попитом завдяки своєму дикому окрасу та рідкості, а ціна на їхніх кошенят іноді досягає сотень тисяч доларів.

2. Тибетський мастиф. Тибетські мастифи - це порода великих собак родом з гір Центральної Азії. Ці тварини вміють відбивати напади та відлякувати навіть леопардів.

Ця порода собак утворилася від вовків на 16 000 років раніше найпоширеніших порід собак. Минулого року 11-місячне цуценя тибетського мастифа було продано за 1,5 мільйона доларів.

Тибетський мастиф
Тибетський мастиф

3.Левхен – левова собака - одна з найрідкісніших собак у світі. З'явилася вона у Європі близько 400 років тому. І була це порода для лордів і леді того часу. Цуценята цієї породи коштують сотні тисяч доларів.

4. Кішки Хао Мані родом з Таїланду. Це повністю білі красуні з різнокольоровими очима. Колись вони були королівськими кішками Древнього Сіаму. Перша згадка про тварин цієї породи міститься в «Книзі віршів про кішок» - збірнику творів про сіамських кішок, який датується 14 століттям.

Кішки Хао Мані
Кішки Хао Мані

5. Канадська ескімоська лайка. Ці собаки родом з Арктики, їх використовували в якості їздових собак. Ці собаки майже повністю вимерли, на сьогоднішній день їх налічується всього декілька сотень, отож цуценята цієї породи можуть коштувати сотні тисяч доларів.

6. Кішка Саванна - це помісь домашнього кота і сервала - маленької африканської кішки. Коштує вона порівняно недорого - до 5000 доларів, а виведено цю породу було у 1980-х.

7.Єгипетська фараонова гонча. Собаки цієї породи традиційно використовувалися для мисливства в середземноморській країні Мальті. Це надзвичайно сильні, атлетично складені, незалежні та активні собаки, яких рідко можна зустріти за межами рідної країни. Цуценя цієї породи може коштувати до 5000 доларів.

Джерело: http://www.facepla.net/

Інші новини розділу