Британській королеві присвятили фестиваль квітів Автор: lesya · Опубліковано: 25.05.2012 08:26 · Розділ: Події у світі

Експонат виставки (фото з theprisma.co.uk)
Експонат виставки (фото з theprisma.co.uk)

Цими днями у британській столиці з нагоди діамантового ювілею відкрилася найбільша у світі традиційна виставка квітів. Діамантовим ювілеєм лондонці називають 60-річчя правління королеви Єлизавети II.

За словами організаторів виставки, королеві дуже часто дарують квіти, отож здивувати її хорошим букетом надзвичайно складно. Однак можливо, переконують вони. Так, приміром, цього року на виставці, яка традиційно проходить в районі Челсі, Єлизаветі II подарували цілу клумбу.

Про цьогорічний ювілей відвідувачам квіткової виставки нагадує буквально все - цій події тут присвячено цілі сади, стенди та спеціальні лінії різних товарів - від мила до чаю. А молоді дизайнери позмагаються за звання творця найкращої квіткової люстри. Переможець отримає можливість прикрасити своїм творінням зал під час вечері на честь свята британської королеви.

Виставка квітів у Лондоні (фото з rivage.ru)
Виставка квітів у Лондоні (фото з rivage.ru)

Найзнаменитіший та, мабуть, найкрасивіший експонат лондонської виставки квітів – це "Чарівний сад", який зовні скоріше нагадує таку собі чарівну гору. А пахне це творіння насправді незрівнянно - оповиті запашним плющем з екзотичною назвою "жасминовидний трахелоспермум" берізки, бамбуки та чагарники не можуть залишити байдужим жодного відвідувача.

За словами експертів, для Великобританії квіткове шоу є такою ж невід’ємною частиною іміджу, як газони та садівники. Ціни на вхідні квитки коливаються в межах 150 фунтів.

Квіти на Chelsea Flower Show (фото з bartonhill.com)
Квіти на Chelsea Flower Show (фото з bartonhill.com)

Однак відвідувачі виставки можуть не лише насолодитися красою творінь рук людських у гармонійній співпраці з природою, але й згодом придбати експонат, який прийшовся по душі. До речі, сама королева відвідує цю виставку щороку. Фестиваль квітів триватиме до кінця цього тижня.

Зауважимо також, що Лондонський фестиваль квітів має давню традицію. Його історія налічує не менше 140 років. Вперше це свято відзначили в Кенсингтоні, а згодом його почали традиційно відзначати в Челсі. На сьогоднішній день Chelsea Flower Show є однією з найпопулярніших подій в області садівництва та ландшафтного дизайну.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу