Суд зобов'язав турка протягом 5 місяців дарувати дружині квіти Автор: Вікторія · Опубліковано: 23.06.2009 10:12 · Розділ: Життя

Житель турецького міста Діярбакір, Хайреттін Четінташ засуджений до щотижневого дарування квітів першій дружині і читання книг синові.

Таку ухвалу виніс Діярбакирський Кримінальний суд першої інстанції, щоб покарати Четінташа за регулярне биття дружини. Жінка звернулася до суду зі скаргою на чоловіка, заявляючи, що той постійно б'є її та їх десятирічного сина. У своє виправдання підсудний заявив, що щодня працює "як швейцар", але підтримки від першої дружини та сина не отримує.

Він вважає, що в цьому немає його провини, оскільки друга його дружина - дуже поступлива людина. А перша, після розширення сім'ї, тільки те і робить, що вимагає орендувати новий будинок. Чоловік визнав, що міг поводитися жорстоко по відношенню до них.

За його словами, він ніколи не згадував про дні народження своєї дружини або про річницю весілля, і ніколи не приносив їй квіти. Тепер чоловік кожного тижня даруватиме першій дружині букет квітів і зобов'язаний прочитати своїй дитині п'ять повчальних книг за п'ять місяців.

Джерело mycityua.com


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.