На китайські вулиці випустили робокопів Автор: lesya · Опубліковано: 24.05.2012 23:31 · Розділ: Нові технології

Цими днями на вулицях Китаю з’явилися вельми страхітливі працівники правопорядку: двометрові роботи із загрозливим зовнішнім виглядом створюють досить-таки похмуре враження.

І справді, з таким китайським творінням не захотів би зіткнутися навіть найбезжалісніший злочинець. Та поки що всі лиходії та чесні люди з підозрілою зовнішністю можуть трохи розслабитися: на даний час ця людиноподібна машина не здатна на рішучі дії та просто-на-просто підключена до системи відеоспостереження в поліцейській дільниці.

Китайський робокоп (фото з 3dnews.ru)
Китайський робокоп (фото з 3dnews.ru)

Повідомляється, що ця машина отримала назву RoboCop, хоча поки що вона на таке гучне ім’я навряд чи заслуговує: в реальності творіння китайців нагадує скоріше рухливу статую, а не робота. На сьогоднішній день вже декілька таких робокопів встановлено в китайському місті Куньмін. Новостворений агрегат запрограмований на виконання всього двох функцій: він проводить відеоспостереження за допомогою вмонтованої в голову камери, підключеної до системи спостереження підземним кабелем. На грудях робота розташована кнопка, натиснувши на яку можна зробити виклик за номером 110. В Китаї цей номер є номером виклику поліції та служби порятунку. Після натискання цієї кнопки робот подає звукові та світлові сигнали. За словами експертів, скоріше за все цю кнопку граючись натискатимуть діти.

Незважаючи на всю безглуздість цього творіння, поліцейські Куньміна нову ініціативу схвалюють, відгукуючись про неї лише в позитивному світлі. Так, за статистикою, з того часу як "робокопи" вийшли на службу, обсяг злочинності в Китаї скоротився на цілих 68,8 відсотків. Вартість одного такого робота становить 20 000 юанів.

Джерело: http://innovanews.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.