Секс за графіком штовхає чоловіків на зраду Автор: lesya · Опубліковано: 24.05.2012 10:16 · Розділ: Наука

Секс за графіком може розвалити сім'ю (фото з news.21.by)
Секс за графіком може розвалити сім'ю (фото з news.21.by)

Нещодавно група вчених провела спеціальне дослідження, результати якого змусять замислитися багатьох жінок. Як виявилося, секс за графіком може зробити з чоловіка імпотента або ж штовхає його на зраду. Такого висновку дійшли південнокорейські вчені. Фахівці говорять, що особливо помітною ця тенденція є при спробах зачати дитину і, як наслідок, необхідності підлаштовуватися під овуляцію.

В рамках дослідження вчені проводили спостереження за парами, які намагалися завести дитину. З'ясувалося, потреба підлаштовуватися під овуляцію не подобалося нікому з опитаних. Зауважимо також, що в дослідженні взяло участь 400 волонтерів.

Окрім того, кожен десятий учасник експерименту, не витримавши такого графіку, заводив інтрижку на стороні, оскільки секс за розкладом його не влаштовував зовсім. Четверо з десяти заявили, що їм зовсім не до вподоби таке планування сім'ї, яке робить з них імпотентів: такі чоловіки, за їхнім зізнанням, більше не хотіли сексу з власними дружинами, відчуваючи себе донорами сперми.

Сексом слід займатися часто (фото з angelyour.com)
Сексом слід займатися часто (фото з angelyour.com)

Окрім того, з'ясувалося, що чим тривалішими були ці спроби, тим глибшою ставала чоловіча депресія. Спостереження проводилися більше року, і за цей час вчені змогли виявити певну закономірність: чим більше було статевих актів, тим більше нервував чоловік. За словами медиків, результати дослідження доводять, що в стані постійного стресу в представників сильної статі знижується лібідо, в результаті чого падає рівень тестостерону. Причина цьому – підвищення рівня гормону стресу кортизолу в крові представників сильної статі.

Отож виходить, що для того, щоб не допустити розладу в сім'ї, не варто практикувати секс за графіком довше трьох місяців. Краще зробити перерву на 60-90 днів. Вчені також радять парам займатися сексом хоча б 2-3 рази на тиждень, що дозволить їм у будь-якому випадку потрапити на період максимальної фертильності.

Джерело: http://www.internovosti.ru

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.