Американський фотохудожник купив французьке село Автор: lesya · Опубліковано: 24.05.2012 08:06 · Розділ: Події у світі

Цими днями американський фотохудожник за 520 000 євро придбав… французьке село. Покинуте село в центральній Франції було цими днями продане з молотка, а його власником став американець південнокорейського походження на ім’я Ахае (Ahae). За таку оригінальну покупку митцеві довелося викласти чималеньку суму - 663 000 доларів.

Фотохудожник отримав 19 будівель, серед яких житлові будинки, адміністративна споруда, басейн, конюшня та навіть тенісний корт.

Виникає запитання: навіщо витрачати гроші, та ще й не малі, на купівлю якогось покинутого села. У відповідь на це представники компанії покупця Ahae Press Inc. повідомили, що художник має намір створити в селі еко-культурний проект. На сайті власника зазначається, що він шукає майданчики для проектів зі втілення стилю життя в гармонії з природою, «без втручання людини». За окремими даними, Ахае також є власником кількох органічних ферм, які займаються вирощуванням екологічно чистої продукції.

Серед інших претендентів на французьке село були бельгійські інвестори, які мали намір збудувати в Курбефі центр для інвалідів, а також представники голландської телевізійної компанії, які планували зняти в безлюдній місцині реаліті-шоу.

Мер комуни Сен-Ніколя-Курбефі Бернар Гійом зауважив, що покладає великі надії на нового власника. За його словами, місцева влада розраховує, що новий власник зможе повернути село до життя, забезпечивши мешканців новими робочими місцями.

Село Курбефі (фото з сайту lenta.ru)
Село Курбефі (фото з сайту lenta.ru)

Невеличке село Курбефі розташоване на відстані 50 км від міста Лімож. Воно обезлюдніло ще в 2008 році. П’ятьма роками раніше село придбала девелоперська компанія, представники якої мали намір створити там курорт. Однак через фінансові труднощі від проекту довелося відмовитися, а село перейшло у власність банку, який і виставив його на торги.

До речі, це далеко не перший випадок, коли люди купують цілі населені пункти. Так, у квітні цього року на аукціоні у США було продане місто Буфорд в штаті Вайомінг. Покупцем став мешканець В’єтнаму, який заплатив за можливість називатися власником міста цілих 900 000 доларів. Початкова ціна лоту становила 100 000 доларів. В місті на момент продажу проживав всього один мешканець.

Джерело: http://www.infox.ru

Інші новини розділу