Пробірку з кров'ю Рейгана продадуть з аукціону Автор: lesya · Опубліковано: 23.05.2012 20:55 · Розділ: Цікаві факти

Доволі дивний лот з’явився на британському аукціоні PFC Auctions. Пробірка, яка використовувалася для аналізу крові президента США Рональда Рейгана після замаху 1981 року була цими днями виставлена на сайті аукціону.

В описі лота йдеться про те, що в пробірці збереглися висохлі сліди крові президента. На даний час за цей предмет запропоновано 6,27 фунтів стерлінгів.

Кров Рейгана збереглася до наших днів (фото з reporterus.com)
Кров Рейгана збереглася до наших днів (фото з reporterus.com)

Разом з пробіркою на аукціон було виставлено офіційну форму, яку спеціалісти використовували для запису аналізів.

Людина, яка виставила ці речі на аукціон, побажала зберегти своє ім’я в таємниці. Та за словами власника лоту, його мати працювала в тій самій лабораторії, співробітники якої й робили аналіз крові Рейгана безпосередньо після здійснення замаху. Директор лабораторії по закінченню проведення аналізів дозволив матері нинішнього власника забрати ці предмети додому. За словами анонімного власника, який виставив ці предмети на продаж, ні співробітники ФБР, ні Секретна служба США, ні інші відомства не виявили до них анінайменшого інтересу.

До речі, пробірка з кров’ю президента США – далеко не єдина річ, пов’язана з іменем знаменитості. Так, на аукціоні PFC Auctions виставлено чимало речей, які так чи інакше мають відношення до інших відомих людей.

Нагадаємо також, що замах на Рейгана стався 30 березня 1981 року в готелі Hilton у Вашингтоні. Джон Хінклі (John Hinckley Jr.) вистрілив декілька разів, поранивши самого президента та ще кількох людей. За словами ймовірного вбивці, своїм вчинком він хотів справити враження на знамениту актрису Джоді Фостер. Хінклі визнали неосудним та відправили на лікування до психіатричної лікарні. В клініці він перебуває до сьогодні.

Джерело: http://news.rambler.ru

Інші новини розділу