Смакові уподобання розкажуть все про характер людини Автор: lesya · Опубліковано: 23.05.2012 18:30 · Розділ: Психологія

Нещодавно експерт японської Асоціації природного харчування на ім’я Норіко Куріяма вивів формулу, яка допоможе визначити характер людини за її смаковими уподобаннями.

Провівши спеціальне дослідження, експерт виокремив шість основних типів смакових уподобань і, відповідно, характерів. До першого типу належать люди, які у своєму харчуванні надають перевагу овочам. Ці особистості переповнені енергією, вони, як правило, досягають успіхів у кар'єрі. Любителі овочів обожнюють вчитися, при цьому в них завищений рівень честолюбства. Як правило, їхня старанність та наполегливість не залишаються непоміченими. У повсякденному житті це дуже мирні та спокійні люди, які прагнуть до гармонійного партнерства та дорожать своїм здоров'ям. За словами експертів, таким людям варто остерігатися надмірного споживання солі, яке може стати причиною мігрені та проблем зі шлунком.

Ті особи, які віддають перевагу фруктам, в житті є уважними та чуйними. Їм надзвичайно легко заводити нових друзів.

Найчастіше це творчі особистості, які не прагнуть йти по трупах до Олімпу. У них майже повністю відсутнє честолюбство,отож такі люди виглядають безтурботними. Чоловіки, які належать до цього типу, як правило, стримані у взаєминах з протилежною статтю.

До третього типу належать люди, які не можуть уявити свій раціон без м’яса. Часто вони поводяться імпульсивно. В житті таких людей присутні й різкі злети, і раптові падіння. Люди цього типу в більшості випадків домагаються успіху, однак їхня непослідовність часто відкладає досягнення мети у довгий ящик. Любителі м’ясного непостійні у партнерстві, вони не сприймають критики. А ще ці особи схильні до різних захворювань, особливо шлунково-кишкових та судинних.

Четвертий тип - це люди, які понад усе люблять рибу. Вони надзвичайно спокійні та витримані, непохитні та ніколи вас не підведуть. При цьому такі особи рідко висловлюють свою істинну думку про інших людей або взаємини з ними - відкритими їх явно не назвеш.

До п'ятого типу належать ті люди, які обожнюють гострі страви. Це надзвичайно темпераментні люди, які прагнуть пригод. В любові вони монстри, однак часто ці люди страждають егоїзмом, а «гострий» характер не допускає заперечень.

Шостий тип – це люди, які полюбляють жирну їжу. Вони є жвавими та моторними, з боку можуть видаватися самотніми. Як правило, досягають успіху в кар'єрі. Вони є дуже привабливими та рідко кому вдається встояти перед їхніми чарами. Ті, хто любить жирну їжу, характеризуються надмірною відкритістю.

Джерело: http://www.aif.ru/f

Інші новини розділу