Австралію визнали найкращою країною в світі Автор: lesya · Опубліковано: 23.05.2012 13:19 · Розділ: Економіка

Цими днями експерти Організації економічного співробітництва та розвитку провели спеціальне дослідження, в результаті якого з’ясували, що найвищий рівень життя в Австралії. Так, саме в цій країні якість життя є найвищою серед усіх інших країн світу. В рамках дослідження вчені брали до уваги такі показники, як рівень доходів та зайнятості населення, якість освіти, рівень безпеки та багато іншого.

Австралія
Австралія

За словами авторів дослідження, одним із визначальних факторів, який забезпечив Австралії перше місце в рейтингу, став рівень доходів. Так, середньостатистичний австралієць заробляє близько $ 27 тисяч на рік. Та й робочий день у австралійців триває на декілька годин менше, ніж у мешканців інших країн, які потрапили до рейтингу.

Рівень безробіття в країні також є одним з найнижчих у світі. Більше 72% людей в Австралії у віці від 15 до 64 років мають можливість працювати (середній показник для країн ОЕСР становить 66%). Випереджає інші країни Австралія і за рівнем та якістю освіти.

Що стосується суспільного життя, то рівень громадянської самосвідомості в Австралії надзвичайно високий. Явка громадян на останні вибори склала 95%, а 97% опитаних впевнені, що їм є на кого опертися в скрутну хвилину.

Середня тривалість життя в Австралії становить 82 роки, а 85% всіх опитаних заявили, що оцінюють своє самопочуття як прекрасне. В результаті опитування також виявилося, що в більшості своїй австралійські чоловіки витрачають в середньому до трьох годин щодня на роботу по дому - прибирання, прання та приготування їжі.

Зауважимо також, що на другому і третьому місцях рейтингу спеціалістів ОЕСР опинилися Норвегія та США відповідно.

Росії дісталося третє місце з кінця рейтингу. І хоча експерти відзначили зростання рівня життя в країні за останнє десятиліття, вони так і не могли закрити очі на найнижчу серед країн ОЕСР тривалість життя та надзвичайно низький рівень доходів.

Джерело: http://www.utro.ru/

Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.