10 місць, які стали брендами Автор: lesya · Опубліковано: 23.05.2012 11:26 · Розділ: Цікаві факти

Не всі знають, що за логотипами знаменитих компаній та корпорацій криються реальні пам'ятки. І недавно фахівці у сфері реклами вирішили виправити цю ситуацію, склавши рейтинг місць, яким довелося стати брендами.

1. Першим став німецький замок Нойшванштайн, який ліг в основу образу замку Сплячої красуні в паризькому «Діснейленді», потрапивши при цьому на логотип корпорації «Walt Disney».

2. Головну емблему радянських Олімпійських ігор свого часу створив студент Строгановського училища на ім’я Володимир Арсентьєв. В дизайні легко вгадуються обриси Спаської вежі, хоча, за словами експертів, теоретично потрапити на емблему могла будь-яка інша кремлівська вежа.

3. «Горілка Столична» була одним із найбільш розкручених брендів СРСР. Этикетирование було досить своєрідним, так на пляшці знаменитого спиртного напою зображено будівлю готелю «Москва», будівництво якої було завершено у 1935 році, а до моменту запуску продукту готель відзначав своє 5-річчя.

4.Французьку мінеральну воду «Evian» назвали на честь невеликого містечка Евіан-ле-Бен – в цьому місці воду й розливають по пляшках. Розташоване воно на березі Женевського озера, звідки оку відкриваються живописні краєвиди Альп. Саме тому на етикетку бренду потрапили гори - долина Шамоні з піком Монблан в центрі всієї композиції.

5. Дизайн етикетки популярної мінеральної води «Боржомі» було створено ще в 30-х роках минулого століття – овал із зображенням вершин Кавказьких гір, фонтану та крила царського палацу Романових, розташованого в Лікані. Неподалік цього місця знаходиться курорт Боржомі, де і видобувають лікувальну мінеральну воду.

6. На логотипі знаменитого кондитерського концерну «Бабаєвський» зображено величезний двоповерховий особняк, збудований архітектором Шнаубертом ще в 1905 році. Після революції дім отримав нову назву – з Абрикосового його перейменували на честь секретаря райкому Петра Бабаєва. Саме тут і розташовувався центр кондитерської справи.

7. Вершина гори на логотипі знаменитої кіностудії «Paramount», яка є найстарішою кінокомпанією США, оточена ореолом із зірок, зазнавала змін щонайменше декілька разів. Що ж стосується самої емблеми, яка з'являється зазвичай перед початком фільмів, то вважається, що її прообразом стала вершина Анд під назвою Артесонраху в Перу.

8. Пльзеньський пивоварний завод, ворота якого зображені на кожній пляшці знаменитого напою «Pilsner», є батьківщиною легендарного бренду. Саме тут було розроблено особливу технологію виготовлення світлого сухого пива з характерною гіркуватістю та хмільним ароматом.

9. Гора Арарат висотою близько 5000 метрів, яка підноситься над полями Араратської долини, помітна з будь-якої якої точки Єревану. Вона є національним символом Вірменії та фірмовим знаком коньяку «Арарат». До речі, саме в Араратській долині росте виноград, з якого й виробляють знаменитий вірменський коньяк.

10. Нічим не примітна зовні, дещо приземкувата вежа принца Руперта є одним з головних символів Ліверпуля. Власне, тієї частини Ліверпуля, яка вболіває за футбольний клуб «Евертон».

Джерело: http://www.topnews.ru

Інші новини розділу