Forbes назвав найбільш небезпечні автомобілі Автор: lesya · Опубліковано: 23.05.2012 08:07 · Розділ: Авто-мото

Ford Focus потрапив до списку (фото з ejwa.net)
Ford Focus потрапив до списку (фото з ejwa.net)

Цими днями спеціалісти популярного видання Forbes склали рейтинг найнебезпечніших автомобілів. До списку потрапили машини, продажі яких є одними з найвищих у нашій країні. Серед яких і такі популярні автомобільні марки, як Ford Focus і Mazda 3. Причини цьому -відсутність бічних подушок безпеки.

Так, до рейтингу найбільш небезпечних автомобілів від спеціалістів видання потрапили сім автомобілів різних брендів - Chevrolet Cobalt, Mazda3, Ford Focus, Suzuki Aerio, Saturn Ion, Suzuki Forenza, а також Corolla.

За словами експертів, вся справа в тому, що ці моделі автомобілів не мають бічних airbag. Вони набирають надзвичайно низьку кількість балів у різних тестах на бічні удари.

Mazda3 не має бічних подушок (фото з repairpaintcar.com)
Mazda3 не має бічних подушок (фото з repairpaintcar.com)

Окрім того, Ford Focus, Mazda3 і Corolla отримують найнижчі бали за тилові та фронтальні удари. З них лише Toyota Corolla успішно пройшла тест на лобовий удар. Та навіть вона після удару ремонту вже не підлягала.

У відповідь на це виробники автомобілів, які потрапили до рейтингу, не погодилися з висновками експериментаторів. Вони переконують, що їхні авто показують доволі непогані результати в краш-тестах, які проводилися незалежними експертами.

Незважаючи на результати дослідження, ці виробники навряд чи почнуть встановлювати в модифікації автомобілів бічні подушки безпеки, оскільки це призведе до різкого підвищення вартості авто і зниження рівня продажів тієї чи іншої моделі.

Найчастіше в 2011 уганяли Lexus (фото з goldfleece.com.ua)
Найчастіше в 2011 уганяли Lexus (фото з goldfleece.com.ua)

А трохи раніше українські фахівці у справі автострахування склали свій власний рейтинг небезпечних автомобілів.

До п'ятірки лідерів по страхових виплатах потрапили автомобілі марки Skoda Octavia, Ford Focus, Toyota Corolla, Toyоta Camry та Skoda Fabia.

Рейтинг було складено на основі даних минулого року. Згідно із ними, найчастіше в 2011 році викрадали автомобілі марок Daewoo, Toyota та Lexus. А в рейтингу за вартістю ремонту перше місце дісталося BMW, друге – Mercedes, а третє - Audi.

Джерело: http://news.siteua.org

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.