Дружини українських футболістів роздягнулися заради перемоги на Євро-2012 Автор: lesya · Опубліковано: 23.05.2012 02:26 · Розділ: Життя

Цими днями дружини гравців збірної України знялися у відвертій фотосесії для чоловічого журналу.

Так, напередодні чемпіонату Європи з футболу дружини знаменитих українських футболістів Євгенія Селезньова, Євгенія Коноплянки та Олега Гусєва постали у вельми відвертому образі. Заради перемоги збірної України на домашньому Євро-2012 жінки роздяглися, звернувшись до своїх зіркових чоловіків із закликом: "Без медалей не повертайтеся!"

Більше того, в інтерв'ю, опублікованому на сторінках червневого номера журналу Maxim, жінки поділилися з читачами тим, чого вони очікують від цього турніру, розкрили прізвиська своїх чоловіків, а також розповіли про своє власне ставлення до футболу.

"Враховуючи те хвилювання, з яким ми з сином стежимо за всіма іграми українського чемпіонату, я навіть боюся уявити собі, що з нами творитиметься влітку. Треба буде запастися заспокійливими перед матчем Україна-Швеція," – розповіла дружина Олега Гусєва.

Дружина Олега Гусєва (фото з chel.urfo.org)
Дружина Олега Гусєва (фото з chel.urfo.org)

Цікаво, як сприйняли той факт, що принади їхніх дружин зможуть тепер приковувати погляди багатьох чоловіків, сприйняли самі футболісти. "Чесно кажучи, я думала, що Женя категорично буде проти зйомок. Та він на диво спокійно мене вислухав: особливо не зрадів, але й не засмутився. Лише сказав: "Роби, що хочеш!"- розповіла дружина Євгена Селезньова Алла.

А кохана дружина Євгена Коноплянки розповіла, як кличуть її чоловіка товариші по команді: «Конопа. Раніше я взагалі нічого не тямила в грі! Знала лише слово "аут". Та Женя прищепив мені любов до футболу. Що ж стосується сексу перед матчем, то для мене це круто, а на грі Жені це не відображається».

Зауважимо також, що це вже не перший випадок, коли дружини футболістів прилюдно оголюються перед відповідальними матчами, забезпечуючи своїм чоловікам своєрідну підтримку та настрій.

Так, приміром, влітку 2004 року перед фотокамерами роздяглися найсміливіші дружини гравців збірної Росії, викликавши тоді у суспільстві справжній фурор.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.