Гамбургери виявилися кориснішими за їжу, яку подають в лікарнях Автор: lesya · Опубліковано: 22.05.2012 22:53 · Розділ: Краса і здоров'я

Цими днями гучний скандал розгорівся у Британії: гамбургери McDonald's виявилися кориснішими від їжі, яку подають в лікарнях. Так, представники британської неурядової організації Sustain провели порівняльний аналіз низки продуктів, результати якого вразили всіх. З'ясувалося, що харчування, яке отримують хворі в лікарнях, є набагато шкідливішим, ніж джанкфуд.

Спеціалісти з’ясували, що 75% лікарняної їжі містить на 60% більше солі та набагато більше насичених жирів, ніж гамбургери McDonald's.

Лікарі радять їсти гамбургери (фото з vkusno.tv)
Лікарі радять їсти гамбургери (фото з vkusno.tv)

Окрім цього, часто рис каррі та макарони, які зазвичай готують у лікарнях, містили в шість разів більше насичених жирів та вдвічі більше солі, ніж порція гамбургера з картоплею-фрі з популярної мережі закусочних KFC або ж 30-сантиметрова піца Pepperoni.

Представник організації Алекс Джексон у даному контексті навіть порадив хворим відвідувати ресторани швидкого харчування замість того, щоб вживати лікарняну їжу, якість якої взагалі не регламентується.

Також наголошується, що в рамках дослідження, проведеного в межах обговорення законопроекту про регулювання лікарняного харчування, спеціалісти перевірили25 компаній, які займаються постачанням готовою їжею більшості державних лікарень Великобританії.

У даному контексті правозахисники вимагають, щоб уряд увів певні харчові стандарти не лише для мереж ресторанів швидкого харчування, але й для лікарень. У відповідь на це департамент охорони здоров'я заявив, що лікарні самі вибирають собі постачальників.

А трохи раніше спеціалісти з’ясували, що сардельки та бекон суттєво підвищують ризик розвитку раку. Так, фахівці з’ясували, що вживання ковбасних виробів навіть у невеликих кількостях різко підвищуює ризик розвитку раку підшлункової залози, який на сьогоднішній день є найскладнішим для діагностики видом раку.

Дослідження проводилося шведськими вченими. Виявляється, вживання однієї сосиски або двох скибочок бекону на день підвищує ризик розвитку раку підшлункової залози на цілих 19%. А 100 грамів оброблених м'ясних продуктів (дві сосиски або гамбургер) підвищують ризик розвитку захворювання на 57%.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.