Патрісія Каас: "Я зневажаю себе за те, що була слабкою закоханою ідіоткою" Автор: lesya · Опубліковано: 22.05.2012 18:37 · Розділ: Життя

Цими днями світ побачила автобіографія французької співачки під назвою «Тінь мого голосу». В ній талановита співачка розповіла про всіх своїх чоловіків.

Патрісія Каас (фото з vkontakte.dj)
Патрісія Каас (фото з vkontakte.dj)

Виявляється, що першим справжнім коханням Каас став її продюсер на ім’я Сиріл Пріер. Він і сьогодні поряд із зіркою, та виключно в якості продюсера.

Далі зірка пролила трохи світла на її взаємини з відомим актором Аленом Делоном. Патрісія знала, що він до неї небайдужий, та в глибині душі чекала його поцілунку. Співачка зізнається, що ні за що в світі не хотіла б втратити його ніжність та дружбу. Однак взаємини цих знаменитостей виключно платонічні – актор просто дарує Каас ту ніжність, якої вона так потребує…

Ще одним чоловіком у житті Каас був Джеремі Айронс. З актором співачка знялася разом у фільмі «А тепер, пані та панове...». Знаменитості залишилися хорошими друзями, однак аж ніяк не парою.

Та чи не найболючішими були взаємини Патрісії з бельгійським композитором Філіпом Бергманом. Закінчилося все тим, що Бергман подав на Каас до суду, претендуючи на її гроші та нерухомість.

«Я втратила довіру та віру. Чоловіки мене розчарували. І Бог, який забрав моїх батьків, також. Я ненавиджу кохання. Я зневажаю себе за те, що була слабкою, закоханою ідіоткою. А ще я зневажаю чоловіків. Вони є зарозумілими, меркантильними і боягузливими бовдурами. Та це не змушує мене закохуватися у жінок».

Ален Делон (фото з liveinternet.ru)
Ален Делон (фото з liveinternet.ru)

Ще один невдалий роман Патрісія завела з одруженим мільйонером. Взаємини з самого початку були приречені на невдачу.

Зрозуміло, що таке ставлення до чоловіків сприяло появі чуток про те, що знаменита співачка – лесбіянка. Однак Каас з цього приводу пише: «Я сама вибираю, бути мені з чоловіком чи ні. А чутки про мою схильність до одностатевого кохання ходять вже дуже давно. Оскільки я частенько бачуся з моїми подругами-лесбіянками, а геї взагалі вважають мене своєю іконою, то поява таких чуток була просто неминучою. Та мене це мене не бентежить, отож я не спростовую їх, але й не підживлюю легенду, дозволяю їй жити та самостійно померти.

Джерело: http://kp.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.