«Голу випускницю» запросили в школу моделей Автор: lesya · Опубліковано: 22.05.2012 16:30 · Розділ: Життя

Цими днями представники міжнародного агентства Soni de Russo зробили українці Насті Фоменко вельми цікаву пропозицію. Нагадаємо, що дівчина здобула славу завдяки тому, що з’явилася на шкільне свято у вельми відкритому наряді, крізь який було видно нижню білизну.

Так, керівництво російсько-американського модельного агентства, побачивши знімки знаменитої «голої випускниці», запропонувало Насті співпрацю.

Дівчина хоче стати журналісткою
Дівчина хоче стати журналісткою

За словами експертів у світі моди, відверто-сексуальне випускне плаття Насті Фоменко і справді дуже нагадує вбрання з колекції D & G. І хоча до його створення доклали рук не знамениті кутюр'є, а швачка Ілона Геймор, дизайнерська річ відтворена з вражаючою точністю, отож засуджувати випускницю за любов до високої моди не варто.

Більше того, директор модельного агентства Soni de Russo Тетяна Коробова заявила, що хотіла б запросити Настю в одну з найпрестижніших модельних шкіл. За словами Тетяни, Настя - дівчина з цікавою зовнішністю, епатажна, з непоганими даними, і при бажанні вона зможе домогтися прекрасного результату. Представники модельного агентства готові докласти максимум зусиль, щоб, у випадку якщо дівчина пристане на пропозицію, її образ впізнавали в цілому світі.

Нагадаємо також, що модельне агентство Soni de Russo - це російсько-італійський проект, який працює на ринку високої моди. Випускниця агентства на ім’я Ганна Козакова входить до 50 найкращих моделей світу та в десятку найпопулярніших моделей Європи.

«Наші моделі працюють на показах у таких дизайнерів, як Dolce & Cabbana, Prada, Versace, Gucci, Calvin Klein, знімаються для журналів Vogue, Bazar, Elle, Glamour», - розповіла Тетяна Коробова. Та поки що Настя на пропозицію не відгукнулася - дівчина мріє стати знаменитою журналісткою.

Подруги дівчини розповіли, що випускниця активно готується до вступних іспитів. «Після того, як Настя прийшла на випускний у надто відвертому вбранні, вона протягом тривалого часу не показувалася на вулиці, змінила номери всіх телефонів, видалила сторінки в соціальних мережах. І лише зовсім недавно вона знову з'явилася на вулиці», - розповіла одна з подруг Насті.

Джерело: http://www.lifenews.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.