Дівчатам запеклих гравців у Diablo III подарують секс-іграшки Автор: lesya · Опубліковано: 22.05.2012 14:13 · Розділ: Нові технології

Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день так звана ігроманія та залежність від Інтернету стала дуже важливою суспільною проблемою. Через надмірне захоплення популярними іграми та спілкуванням у соціальних мережах розпадаються сім’ї, люди втрачають роботу, друзів, сваряться з близькими та знайомими. Іноді вони навіть можуть розпрощатися з життям (відомі випадки, коли ревність через спілкування у соціальних мережах призводила до вбивств) тощо. І ось нещодавно представники французької фірми Absoloo спробувало вирішити цю проблему, запропонувавши тим, чиє особисте життя зазнало змін після виходу в світ гри Diablo III, безкоштовні секс-іграшки.

Для того щоб отримати товари із секс-шопу, необхідно розмістити на сторінці компанії Absoloo у Facebook свою фотографію з копією нової версії гри, яка вийшла нещодавно.

Після цього співробітники компанії вишлють користувачеві, який виклав знімок, особисте повідомлення зі спеціальним кодом. Саме цей код використовуватиметься при замовленні секс-іграшки на офіційному сайті фірми.

На сьогоднішній день на сторінці Absoloo у Facebook розміщені декілька сотень фотографій дівчат та молодих людей з Diablo III.

Зауважимо також, що замовити безкоштовні секс-іграшки можна буде виключно на території Франції, та при цьому гравцям та їхнім коханим, які страждають від браку уваги, рекомеедують все одно розміщувати свої знімки на сторінці секс-шопу.

Нагадаємо також, що популярна гра Diablo III побачила світ 15 травня цього року. Інтерес геймерів до гри виявився настільки високим, що сервери розробника Diablo III, студії Blizzard, не змогли впоратися з напливом бажаючих пограти.

Представники компанії вибачилася перед гравцями, зазначивши, що недостатньо добре підготувалася до виходу проекту.

Джерело: http://www.mignews.com/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.