Вчені збудують місто-привид, у якому не буде жителів Автор: lesya · Опубліковано: 22.05.2012 06:48 · Розділ: Нові технології

В місті не буде людей
В місті не буде людей

Вже найближчим часом розпочнеться будівництво найбільш досконалого в цілому світі міста, основна особливість якого – в тому, що тут не буде ні одного мешканця. На будівництво цього "наукового" міста планують витратити приблизно один мільярд доларів, а зведуть його в окрузі Лі штату Нью-Мексико. Місто використовуватимуть в якості випробувального майданчика для проведення експериментів та відпрацювання різноманітних футуристичних технологій, які не варто проводити в реальному місті, населеному людьми. За словами фахівців, нове місто, не зважаючи на відсутність мешканців, виглядатиме нормальним населеним пунктом, а не покинутим містом-примарою, які зрідка можна зустріти на нашій планеті.

Місто отримало назву Center for Innovation, Testing and Evaluation, а його площа складає близько 40 квадратних кілометрів. При його будівництві використовуватимуть всі найсучасніші технології. В ньому встановлять для проходження випробувань інтелектуальні транспортні системи, інтелектуальні мережі енергопостачання, бездротові мережі наступного покоління та багато іншого. По вулицях міста їздитимуть автомобілі-роботи та автобуси-роботи, які доставлятимуть віртуальних мешканців у різні точки населеного пункту.

Що стосується жителів, то варто відзначити, що в новому місті люди присутні все-таки будуть. Однак їх буде дуже мало - здебільшого інженери та робітники, які обслуговують та підтримують робочому стані устаткування й агрегати систем інфраструктури міста. Іноді місто відвідуватимуть дослідницькі групи, які будуть проводити випробування нових технологій власної розробки.

Початок будівництва міста Center for Innovation, Testing and Evaluation запланований на 30 червня 2012 року. На жаль, на сьогоднішній день відсутня інформація про те, чи в далекому майбутньому це місто все-таки заселять люди…

Джерело: http://www.dailytechinfo.org/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.