Красиві жінки роблять чоловіків тупими Автор: lesya · Опубліковано: 18.05.2012 15:25 · Розділ: Суспільство

Нещодавно вчені, провівши спеціальне дослідження, з’ясували вельми цікавий факт: виявляється, представниці прекрасної статі негативно впливають на чоловіків. А особливо сильній половині людства слід остерігатися красивих жінок. Такого невтішного для чоловіків висновку дійшли голландські дослідники в процесі вивчення впливу жіночої краси на інтелектуальні здібності представників протилежної статі.

Фото з сайту sanmed-israel.com)
Фото з сайту sanmed-israel.com)

І виявилося, що красиві жінки роблять чоловіків тупими. Та не варто хвилюватися – всього лише на деякий час. Відповідне дослідження проводилося спеціалістами з університету Редбауда в голландському Неймегене. В рамках роботи фахівці проводили спостереження та аналіз інтелектуальних здібностей студентів після спілкування з дуже привабливими студентками.

Опираючись на результати проведеного експерименту, голландські науковці твердять, що під час та безпосередньо після перебування в товаристві красунь розум чоловіків дещо затуманюється. Натомість на жіночі розумові здібності спілкування з красивими чоловіками абсолютно не впливає.

Отримані результати частково пояснюють, чому у вищих навчальних закладах чоловіки частенько отримують гірші оцінки, ніж представниці жіночої статі, впевнений Йоган Карреманс, соціопсихолог з Неймегена, який і керував дослідженням. В дослідженні взяло участь 50 студентів та 60 студенток. Піддослідні вирішували певні екзаменаційні завдання, передувало яким спілкування одне з одним.

Спілкуючись з красивими жінками, чоловіки зосереджувалися, насамперед, на тому, щоб справити на співрозмовниць якнайкраще враження, в результаті чого їхні розумові здібності, необхідні для виконання завдань, значно погіршувалися. В той час учасниці жіночої статі, за словами Карреманса, навпаки, не виявили ніяких змін у своїй розумовій діяльності, незважаючи на спілкування з симпатичними чоловіками.

Джерело: http://opa.kg/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.