Найпопулярніші теорії змови Автор: lesya · Опубліковано: 18.05.2012 13:18 · Розділ: Цікаві факти

Вбивство Джона Кеннеді до цього часу оповите таємницями. За офіційними даними, його було вбито 22 листопада 1963 року двома пострілами під час поїздки у відкритому лімузині по Дейлі Плаза в Далласі. У вбивстві звинуватили Лі Харві Освальда… І на цьому розслідування було завершене.

Та за результатами опитування, проведеного фахівцями, близько 70% американців впевнені, що вбивство Кеннеді було результатом широкомасштабної змови. Траєкторія куль, які стали смертельними для президента, не могла належати кулям Освальда, який стріляв з висоти 6-го поверху. Щонайменше, в змові повинен був брати участь ще один стрілок. Подейкують, що Кеннеді міг бути вбитий агентами ЦРУ або оперативниками КДБ, незадоволеними політикою президента. Ще одні твердять, що вбивство замовили бандити, яких розлютувала ініціатива брата Кеннеді стосовно кримінального переслідування організованих злочинних угруповань. Та це, напевне, так і залишиться в таємниці.

Трагедія 11 вересня 2001 року стала приводом для породження сили-силенної чуток, деякі з них, можливо, є достовірними.

За результатами опитування, 42% американців вірять в те, що уряд і комісія 9/11 «приховують чи відмовляються визнати небезпечні дані про розслідування, які суперечать офіційній теорії про атаки 11 вересня».

І справді, залишаються нез’ясованими безліч запитань. Американці не можуть зрозуміти, чому військові не змогли перехопити викрадені літаки. Та чи правда те, що урядовий наказ «залишатися на місцях» був потрібен для того, щоб мінімізувати втручання в секретні плани руйнування веж та подальшого звалювання провини на ісламських терористів? Багато фактів вказують на причетність уряду до атак, однак доказів все одно не вистачає…

Таємницями окутана і Зона 51 – база військово-повітряних сил, розташована в 150 милях від Лас-Вегаса. Прихильники теорій змови вірять в те, що саме тут зберігаються уламки катастрофи НЛО. Підливають масла у вогонь і численні уявні появи НЛО над зоною, і свідчення відставного полковника армії США, який підтвердив, що власноруч видавав дозвіл на доступ до інопланетних матеріалів, які залишилися після краху НЛО в Розвеллі, Нью-Мексико.

Подейкують, ніби Пол Маккартні ніколи не створював рок-групу «Крила» та у нього не було дітей. І орден лицаря в 1997 дістався не йому, а його двійникові. Так, дехто вважає, що Пол Маккартні загинув у 1966 році. Члени групи Бітлз приховали його смерть, найнявши на місце Пола його двійника. Та згодом почуття провини опановує ними, і вони починають залишати таємні шифри в своїх піснях.

Так, приміром, у пісні «Таксист» Джордж Харрісон дає «пораду тим, хто вмирає», маючи на увазі Пола. А в альбомі Бітлз «Оркестр клубу самотніх сердець сержанта Пеппера» взагалі сила силенна зашифрованих натяків на смерть Пола. До альбому увійшла композиція Джона Леннона під назвою «A Day in the Life» (День життя), у якій співається «він випустив свої мізки назовні в машині». Якщо ж промотати пісню назад, можна почути «Пол мертвий, його не вистачає, не вистачає». А ще Леннон в кінці «Strawberry Fields Forever» пробурчав «я поховав Пола».

Та й обкладинки альбомів наповнені таємними знаками. Обкладинка збірника «Вчора і сьогодні» зі шматками сирого м'яса та ляльками, розібраними на частини, є символом огидної смерті Маккартні в результаті нещасного випадку. А якщо встановити дзеркало навпроти обкладинки альбому «Сержант Пеппер», то на логотипі барабана можна прочитати напис, який говорить, що Пол помер. Ну й, без сумніву, обкладинка платівки «Еббі-роуд», на якій зображено похоронну процесію. Пол йде босоніж, крокуючи не в ногу з іншими.

Джерело: http://opa.kg

Інші новини розділу