Іграшки, створені на основі дитячих малюнків Автор: lesya · Опубліковано: 17.05.2012 08:08 · Розділ: Цікаві факти

Фото з сайту visualnews.com
Фото з сайту visualnews.com

Поки одні батьки втішаються нескінченними витівками своїх чад, інші перетворюють їх у прибутковий бізнес. Так, виявляється, невпинна фантазія дитини в поєднанні зі спритними, умілими руками її мами можуть творити дива. І приносити немалі гроші.

Яскравим прикладом такого нестандартного тандему є канадський архітектор на ім’я Венді Цао (Wendy Tsao), мати хлопчика-непосиди на ім'я Дані. Декілька років тому жінка відкрила авторську майстерню дитячих іграшок під назвою Child's Own Studio, основна особливість якої в тому, що кожен малюк зможе замовити тут іграшку, придуману та намальовану ним самим.

Ідейним натхненням цього оригінального арт-проекту став власний син Венді Цао, який понад усе любив свої м'які іграшки, не бажаючи розлучатися з ними ні на мить. Однак мати забороняла хлопчикові брати їх з собою в школу, остерігаючись того, щоб непосидючий малюк їх не загубив, або ж щоб у нього не відібрали їх старші дітлахи. Намагаючись вирішити цю проблему, жінка спробувала своїми руками зшити малюкові іграшки, які були б повністю унікальними та яких би не було ні в кого іншого. Ескізи для виготовлення цих іграшок вона взяла з дитячих малюнків сина. Так на світ з'явилися перші дивні істоти, придумані фантазером Дані та втілені в життя руками його винахідливої матері.

Фото з сайту bunchfamily.ca)
Фото з сайту bunchfamily.ca)

Ідея виявилася надзвичайно успішною, чого сама Венді Цао аж ніяк не очікувала. Жінка не лише стала майстром дитячих іграшок, але й здобула популярність та визнання в цілому світі. А її студія Child's Own Studio створює іграшки за дитячими малюнками будь-якої складності. Окрім пристойної суми грошей, Венді Цао здобула повагу батьків, даруючи їхнім малятам чудову можливість спробувати себе в ролі дизайнерів, придумуючи ескізи для улюблених казкових істот. Вартість ексклюзивних іграшок коливається в межах $ 250 - $ 400.

Джерело: http://oko-planet.su

Інші новини розділу