Африканкам заборонять митися та голитимуть їх налисо Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2012 22:46 · Розділ: Суспільство

Закони інших держав продовжують нас дивувати. Іноді вони видаються нам просто незрозумілими, а іноді й зовсім безглуздими. Так, цими днями влада Зімбабве в рамках програми боротьби з розповсюдженням СНІДу запропонувала голити африканських жінок налисо.

Та це ще не все. Один з високопоставлених політиків країни запропонував ще й заборонити жінкам митися – урядовець всерйоз вважає, що настільки диким способом можна вирішити проблему розповсюдження ВІЛ-інфекції в цій африканській країні. За даними фахівців, жоден континент не постраждав від вірусу імунодефіциту так, як постраждала Африка. За статистикою, кожен третій дорослий мешканець Чорного континенту або інфікований ВІЛ, або вже хворіє СНІДом. Більше 15 мільйонів мешканців цієї частини світу померли від смертельної недуги. І це із загального числа 20 мільйонів мешканців всієї планети, яких убив СНІД.

Надзвичайно складним у даному плані є ситуація в країнах, розташованих на півдні Африки, таких як ПАР, Ботсвана та Зімбабве.

В результаті цього місцевий сенатор на ім’я Морган Фімей виступив перед колегами-законодавцями країни зі своєю власною програмою боротьби з епідемією ВІЛ/СНІДу в країні.

На його думку, необхідно зробити місцевих жінок менш привабливими для чоловіків, зобов'язавши представниць прекрасної статі припинити митися. Як уже зазначалося, голови місцевих красунь регулярно голитимуть налисо.

Зрозуміло, що такий законопроект не зміг залишитися непоміченим. За словами експертів, ці дикі заборони не зможуть допомогти в такій складній ситуації. Свою думку з цього приводу висловив лікар-сексолог, кандидат психологічних наук Юрій Левченко. Експерт впевнений, що це насамперед чоловіча проблема. Просто-на-просто чоловіки заздрять привабливості жінок. Намагаючись прибрати те, що їх дратує, а в даному конкретному випадку це волосся, вони готові піти на все, навіть назвати жінку основним розповсюджувачем СНІДу.

Джерело: http://www.pravda.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.