У Великобританії продають "дім" Вінні-Пуха Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2012 20:42 · Розділ: Цікаві факти

Стало відомо, що вже найближчим часом у Великобританії продадуть "будинок" Вінні-Пуха. Так, цими днями у Великобританії виставили на продаж житловий будинок, який протягом 30 років належав родині Мілн. За даними представників міжнародного агентства нерухомості Savills, які займаються безпосередньою реалізацією об'єкта, саме в цьому домі "народився" знаменитий на увесь світ улюбленець дітлахів Вінні-Пух.

Дім, де народився персонаж Вінні-пуха
Дім, де народився персонаж Вінні-пуха

Особняк під назвою Котчфорд Фарм розташовується в містечку Ешдаун Форест у графстві Суссекс. Дім було збудовано ще в 16 столітті. У 1925 році цей просторий будинок придбала сім'я Алана Олександра Мілна, переїхавши сюди на постійне місце проживання. Саме в домі та на мальовничих околицях місцевості і пройшло дитинство Крістофера Робіна Мілна, сина письменника, який став прототипом хлопчика в збірці оповідань про Вінні-Пуха. А легендарного плюшевого ведмедя було названо на честь однієї з реальних іграшок Крістофера Робіна.

Шикарний дім з шістьма спальнями та кількома кондиціонерами розташовується на ділянці площею понад 3,6 гектара. Неподалік будинку росте чудовий сад, в якому знаходиться статуя хлопчика Крістофера Робіна, оточена сонячними годинниками із зображеннями Вінні-Пуха, П'ятачка, Тигри, ослика Іа, Кролика та Сови. Їх було зроблено на замовлення Дороті Мілн, дружини Алана Олександра. Загальна вартість нерухомості складає близько 3,2 мільйонів доларів.

Експерти зауважують, що дім було виставлено на продаж вперше за останні 40 років. Ще в 1968 році маєток Котчфорд Фарм дістався одному із засновників легендарної групи The Rolling Stones Брайану Джонсу. Та лише через рік музикант загинув у цьому маєтку.

Джерело: http://news4k.com

Інші новини розділу