В Кореї збудували найвищу в світі вежу з конструктора Lego Автор: lesya · Опубліковано: 17.05.2012 00:57 · Розділ: Нові технології

Нещодавно у столиці Південної Кореї було збудовано найвищу в світі вежу з конструктора Lego. Вежу спорудили з блоків, зібраних чотирма тисячами дітей. На будівлю, висота якої сягає 31,9 м, в загальному витратили близько 500 тисяч елементів. На створення цієї споруди пішло п'ять днів.

Вежу збудували з нагоди 80-річчя конструктора Lego. Будівлю звели на майданчику перед Олімпійським стадіоном у Сеулі, і вона на 30 см вища за попередню вежу-рекордсменку, створену наприкінці минулого року у Франції.

Вежа в Сеулі
Вежа в Сеулі

Вперше вежу з конструктора Lego було збудовано в Лондоні в 1988 році – тоді її висота становила всього 15 метрів. Пальма першості переходила до Торонто, Москви, Сіднея, Токіо та Мюнхена.

До речі, конструктор Lego вже давно перестав бути просто іграшкою для дітей. Три роки тому у Великобританії відкрився новий атракціон під назвою Царство фараонів, головною визначною пам'яткою якого стала гігантська статуя фараона, на виготовлення якої витратили 200 тисяч деталей конструктора Lego.

Статуя фараона
Статуя фараона

Статую створили в Чехії. Над її будівництвом працювала команда з чотирьох осіб, а всі роботи в загальному зайняли 5 місяців. Вага фараона Lego досягає однієї тонни.

А руками ще одного палкого прихильника конструктора Lego та серіалу «Зоряні війни» було створено модель космічного корабля, виготовлену виключно з іграшкових деталей конструктора. В довжину корабель вийшов досить великий - 208 см, ширина цього творіння становить 48 см, а висота космічного корабля з Lego сягає 28 см.

За словами творця цього незвичайного проекту, на конструювання моделі космічного корабля у нього пішло близько 11 місяців. Частину часу він витратив на моделювання корабля на комп'ютері. Складений з 30,5 тисяч елементів Lego, корабель важить всього 24 кг. Модель оснащена світлодіодами і може підсвічуватися. Автор проекту також розповів, що на створення космічного корабля з конструктора Lego він витратив близько 5,5 тис. доларів.

Джерело: http://zhelezyaka.com

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.