Журнал Forbes опублікував рейтинг найвпливовіших матерів світу Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2012 18:34 · Розділ: Суспільство

Нещодавно співробітники популярного американського журналу Forbes склали рейтинг найвпливовіших матерів світу. На першому місці списку опинилася державний секретар США Хілларі Клінтон.

Дружина американського екс-президента, глава зовнішньополітичного відомства Хілларі Клінтон виростила дочку на ім’я Челсі, яка два роки тому вийшла заміж. Якось держсекретар зізналася, що управління дипломатією країни та підготовка до весілля дочки - "однаково серйозні, важливі та дуже напружені" заняття. Другою в списку Forbes стала президент Бразилії Ділма Роуссефф, яка є матір’ю і бабусею. Третю сходинку рейтингу посіла президент і голова правління корпорації PepsiCo, американка індійського походження на ім’я Індра Нуйі, яка є матір’ю двох дочок.

Далі у рейтингу розташувалися операційний директор компанії Facebook, мати двох дітей Шеріл Сандберг (четверте місце), дружина засновника знаменитої корпорації Microsoft Білла Гейтса Мелінда, яка, виховавши трьох дітей, на сьогоднішній день є головою сімейного благодійного фонду.

До списку видання потрапили також дружина президента США Мішель Обама – вона зайняла 7-е місце. Їй на п’яти наступає директор Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. Головний редактор The New York Times Джилл Абрамсон стала одинадцятою. 14-е місце дісталося президенту Аргентини Крістіні Фернандес де Кіршнер. Всі вони мають по двоє дітей. Наймолодшою найвпливовішою жінкою світу спеціалісти Forbes визнали 30-річну американську співачку Бейонсе, яка декілька місяців тому народила доньку. Зірка опинилася на 15-ій сходинці.

Зауважимо також, що при складанні рейтингу найвпливовіших матерів світу експерти Forbes враховували результати іншого популярного рейтингу - "100 найвпливовіших жінок світу", з якого вони виокремили матерів, які знаходяться на вершині кар'єри і благополуччя.

Рейтинг було складено з нагоди головного жіночого свята року - Дня матері. Нагадаємо також, що минулого тижня видання опублікувало ще один цікавий рейтинг - "20 найбагатших матерів світу". У ньому першість дісталася Крісті Уолтон - вдові засновника найбільшої в світі мережі універмагів Wal-Mart. На сьогоднішній день її статки оцінюються в 26,5 млрд. доларів.

Джерело: http://www.ekhoplanet.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.