Ericsson продемонструвала технологію передачі файлів через тіло людини Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2012 12:07 · Розділ: Нові технології

Цими днями знаменита компанія Ericsson представила світові свою нову розробку - інноваційну технологію, яка дозволяє за допомогою людського тіла передавати файли. Новинка була продемонстрована генеральним директором концерну Хансом Вестберргом на виставці Consumer Electronics Show.

Для того, щоб продемонструвати революційну технологію, Вестберг взяв смартфон в одну руку, а сенсор, прикріплений до аудіосистеми, - в іншу. Після того, як смартфон увімкнули, трек, запущений на мобільному пристрої, почав відтворюватися через колонки аудіосистеми. І що найцікавіше: інформація передавалася виключно по тілу самого Вестберга.

Новинку продемонстрував генеральний директор (фото з ubergizmo.com)
Новинку продемонстрував генеральний директор (фото з ubergizmo.com)

Розроблена технологія отримала назву «Connected me». Новинка відкриває можливості взаємодії користувачів з іншими пристроями та людьми. Використовуючи технологію компанії Ericsson, дві людини, потискуючи руки, зможуть обмінятися електронними візитками. Більше того, людина, підключена до «Connected me», зможе роздрукувати потрібний файл, доторкнувшись до принтера.

За твердженням розробників, ця технологія може і буде використовуватися у поєднанні з багатьма іншими розробками, однією з яких може бути сканування відбитків людських пальців. Доторкнувшись до сканера відбитків та дочекавшись підтвердження ідентифікації, користувач за допомогою такого ж дотику зможе передавати інформацію на потрібний пристрій з чіпа пам'яті, який носитиме на тілі.

Незважаючи на очевидну революційність, технологію «Connected me» відвідувачі та організатори виставки зустріли досить прохолодно. У відповідь на це розробники зауважують, що люди ще не готові оцінити повною мірою всі перспективи розробки, та, незважаючи на це, поступове впровадження «Connected me», за словами представника компанії Ericsson, розпочнеться вже з наступного року.

Джерело: http://www.infox.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.