Офісні працівники на роботі найчастіше нудьгують і зляться Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2012 07:59 · Розділ: Суспільство

Цими днями спеціалісти вирішили з’ясувати, представники якої професії найбільше нудьгують на роботі. В результаті з’ясувалося, що найбільше нудьгуючих серед тих, хто працює секретарем, на виробництві або в сфері продажу товарів.

За твердженням фахівців, надмірна нудьга на роботі може стати причиною стресу, так само, як і розумове або фізичне перенавантаження. Особливо схильні до нудьги та стресів жінки, оскільки в нічні години їм нема з ким спілкуватися. Спеціальне дослідження проводилося вченими з університету Центрального Ланкаширу.

Нудна робота (фото з сайту donbass.ua)
Нудна робота (фото з сайту donbass.ua)

Окрім працівниць нічної зміни від нудьги страждають професіонали. За словами викладача кафедри психології університету на ім’я Сенді Манн, нудьга є другою емоцією, яка виникає на роботі. Ця емоція поступається лише злості. Експерт пояснює, що причиною цьому є доведені до автоматизму дії працівників внаслідок автоматизації системи управління. Окрім цього, нудьга на роботі часто стає причиною шкідливих звичок, таких як, приміром, куріння.

В результаті цього більшість молодих людей намагаються знайти творчу та цікаву роботу. Однак, за твердженням спеціалістів, нудьга може виникнути не лише в офісі або в магазині, але навіть у тих сферах, де необхідно часто спілкуватися з людьми.

До рейтингу професійних сфер, представники яких найчастіше нудьгують на роботі, за версією Сенді Манн, увійшли наступні професії:

1. Адміністративні відділи та секретаріат;
2. Виробництво;
3. Сфера продажу;
4. Маркетинг;
5. IT-сфера;
6. Наука та дослідження;
7. ЗМІ, мас-медіа;
8. Юриспруденція;
9. Технічна сфера;
10. Банківська справа.

У даному контексті професор із Кембриджа на ім’я Марк де Рон стверджує, що нудьга пов'язана з можливістю розслабитися на робочому місці. При цьому співробітники, які нудьгують на роботі, можуть нанести організації, в якій вони працюють, непоправної шкоди. Адже нудьгуючі працівники схильні до саботажу та крадіжок. В таких людей частіше відбуваються спалахи агресії, вони є сердитими та вороже налаштованими, схильні брехати та не підкорятися начальству.

Для вирішення цієї проблеми вчені пропонують частіше нагадувати співробітникові, настільки він та те, що він робить, цінні і важливі для добробуту всієї компанії.

Джерело: http://www.aif.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.