Вчені виявили найдавніше порно Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2012 23:30 · Розділ: Наука

Цими днями група вчених на стінах печери на півдні Франції знайшла малюнок, який виявився найстарішим у світі зображенням порнографічного змісту.

Так, антропологи в одній із печер південної Франції виявили найдавніший у світі порнографічний малюнок. Вчені стверджують, що зображення жіночих статевих органів було створено невідомим художником близько 37 тисяч років тому.

Зображення, яке є найбільш раннім свідченням існування наскального живопису в Європі, було знайдене в печері Абри Кастаньо. Малюнок являє собою коло з рискою, який, за припущенням учених, є зображенням жіночого статевого органу.

Дослідники вважають, що малюнок є свідченням зацікавлення стародавніх людей таємницею народження людини. Окрім того, знахідка свідчить про важливу повсякденну роль мистецтва в житті людей оріньякської культури, яка поширилася по всій Європі в період від 37 до 28 тисяч років тому. В дослідженні взяли участь антропологи з американських та європейських університетів.

До речі, сама печера Абри Кастаньо, як і її сусідка Абри Бланшар, вже не вперше дивує дослідників, розкриваючи таємниці життя первісних людей.

Трохи раніше антропологи виявили на вапнякових плитах обох природних утворень малюнки, сотні прикрас із зубів тварин, намисто зі слонової кості та мильного каменю.

"Образ та спосіб життя стародавніх людей оріньякської культури нагадував сучасний. Їхнє суспільство було доволі складним, і представники цієї культури займалися скульптурою і графікою", - пояснює цінність знахідки професор антропології Нью-Йоркського університету Рендалл Уайт, який до того ж є одним із авторів дослідження, результати якого опубліковані в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

Заважимо також, що наскальний малюнок у Франції - не перша знахідка, яка свідчить про існування еротичного культу в стародавніх племен. Так, декілька років тому археологи відшукали в пластах мезоліту в шведському місті Мотала найдавнішу секс-іграшку, вік якої становить не менше 4 тисяч років. При цьому фалоімітатор виконував й іншу функцію - з його допомогою первісні люди видобували вогонь.

Джерело: http://www.utro.ru

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.