Барак Обама - перший гей-президент Автор: lesya · Опубліковано: 15.05.2012 21:25 · Розділ: Події у світі

Цими днями популярний американський журнал Newsweek розмістив на обкладинці чергового номера фотографію Барака Обами із скандальним підписом "Перший гей-президент". Фотографію обкладинки, на якій над головою американського президента повис райдужний ореол, опублікувала в своєму мікроблозі у Twitter’і головний редактор Newsweek Тіна Браун. "Президент заслужив кожну барву на цьому райдужному німбі," - говориться в повідомленні.

Автором цієї вельми двозначної обкладинки нового номера Newsweek став популярний американський журналіст та блогер на ім’я Ендрю Салліван, який не приховує своєї нетрадиційної сексуальної орієнтації. Текст статті в мережі поки що опубліковано не було, однак, ймовірно, мова піде про недавню заяву глави Білого дому.

Нагадаємо, що декілька днів тому Барак Обама заявив про підтримку одностатевих шлюбів. Така заява з уст глави американської держави прозвучала вперше в історії. При цьому президент уточнив, що це його особиста думка, а законодавчо це питання вирішуватиметься на рівні штатів.

Зауважимо також, що навколо президента США Барака Обами та його дружини Мішель продовжують вирувати пристрасті. Нещодавно з’явилася інформація про те, що перша леді приревнувала свого чоловіка до знаменитої Опри Уїнфрі, найпопулярнішої телеведучої США. Ця ситуація описується в книзі Едварда Кляйна, колишнього редактора журналу New York Times.

Жінки посварилися через президента
Жінки посварилися через президента

Едвард написав книгу під назвою Amateur ("Дилетант"). У ній оповідається про те, що Мішель Обама заздрить тому впливу, який Опра Вінфрі має на Барака Обаму. Окрім того, автор книги зазначає, що перша леді Америки ніколи не упускає моменту вколоти першу телеведучу країни за її зайву вагу.

Кляйн стверджує, що теплі взаємини двох жінок почали псуватися після перемоги Обами на виборах президента в 2008 році.

Автор книги також зазначає, що радники місіс Обами підливали масла у вогонь, натякаючи на занадто близькі взаємини Уїнфрі з родиною президента.

Кляйн також пригадав випадок, коли Мішель відмовилася від пропозиції Опри щодо підтримки її кампанії, спрямованої проти дитячого ожиріння.

На даний час у Білому домі відмовляються коментувати події, описані в книзі. Однак трохи раніше прес-секретар заявив, що автор книги вигадував всі історії з метою підвищення продажів свого творіння.

Та попри це письменник захистив достовірність своїх текстів.

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу